bugün

Evimin ordaki disi kopege, "gunaydin yavrum" demek. Hepsine selam veririm ben gerci, halini hatrini sorarim ama buna yavrum diyorum niyese. Tobe allam
koltukların, sandalyelerin altına ciklet yapıştırmak. özellikle de salon görevlilerinden ters bir davranışa maruz kalındığında.
- derste amfinin en onunde oturup hocanin gozlerine baka baka yemek yemek... (gunun birinde hoca, yapma oyle, acikiyoruz dedi, gittim adama kuruyemis ikram ettim dersin ortasinda. Cok bombayd *)
- hocalara birinci isimleriyle hitap etmek
- boxeri kafaya gecirip evde ciplak dolasmak
- isiklari kapayip fenerle duvarin 3 kosesinin birlestigi yere dakikalarca bakmak
- ofiste sikildikca kalemlerin ucunu acip mantar tavan firlatmak (bunu elektronik hocamdan ogrendim, hakikaten cok eglenceli bir sapiklik)
üst damağı parmakla ellemek.
omzundaki kemiklerle oynamak. Bir de yıllar önce yaptığım bi manyaklık vardı lise 2deyken, eteğimle bacak bacak üstüne atar, karşımdaki erkeğin cinsel organındaki değişimi gözlemlerdir. Şimdi düşünüyorum da ne iğrenç bi şeymişim ya hu. Allahım şu mübarek ramazanın yüzü suyu hürmetine affet ya rabbel alemin. Amin.
bilgisayarın kafasını duvara dayamak.*
işaret parmağımın tırnağıyla baş parmağımın tırnağının kenarıyla oynamak. Delice bir zevk veriyor. edit:imla
bayramlarımızın fenomenidir.
bulunan her tuşa basmak.
yaşamak.
dolmuş henüz durmadan atlamak suretiyle inmek, markette aldığın ürünleri hiç alakası olmayan başka raflara koymak, düzenini bozmak kısaca. araba kullanırken, aşırı yağmur sonucu oluşmuş gölümsü su birikintisinin içine hızla dalmak.
avm lavabolarında ayakta işerken duvara işeyeceğim diyerek kendimi şartlandırmak.
almanca küfür etmek kadar hiç bi şey rahatlatamaz beni.
gece saat dörde alarm kurmak; böylece gecenin tadına varmış oluyorum ve oh be daha dört saatim var diyip yorganıma mutluca sarılıyorum. *
dudağım kaşındı diyerek, sevgilinin sakalıyla dudak kaşımak.
merdivenaltından etekli bayana ufak bi bakış atmak..
otobüste karşınıza oturan tangalı kızı kesmek, tangasını görebiliyorsun kızın.
(bkz: gösterme ki bakmayayım de mi ama)
pisuvardaki taşları sidik gücüyle ileri ittirmek.
gelen misafire ikram edilen salebe bosalmak.*

editoryal: o misafirin burda yazar oldugunu bilemedim...
mouse ı ekranın köşelerine denk getirmeye çalışıp saklamak.
sabaha kadar içip içip allah'a şirk koşuyorum.
Kulak memesini ellemek. Kulak memesi ile olan temaslarda aşırı zevk alırım.
yakalanan bir fırsattan istifade, eve sürekli kalmaya gelen ev arkadaşının sevgilisinin vücut kremi diye kullandığı kozmetiğin içine boşalmak. he yavrum öyle sür her tarafına, güzelce yedir, protein destekli kremin değmediği bir yer kalmasın.
bana çatıp hır çıkarmak isteyen yazarı engellemek. yok bu sapıklık sayılmaz be, bu olsa olsa önlem olur. sonunda çaylaklık var amk. yoksa ben bilirim yapacağımı da neyse...
testislere epilatörle dalmak. *