bugün

(bkz: 6 kasım 2007 liverpool beşiktaş maçı)
bıyık yolmak.
Fahişeyle yattıktan sonra buraya nasıl düştün sorusunu yöneltmek.
burun karıştırmak.
Sevgili Müdürüm ! internet ile bağlantılı şirket telefonlarında önemli bir görüşme yaparken modemin kablosunu takıp çıkarmak.
isimli kolye takan birini görünce kolyedeki ismi okuyana kadar o kişiyi takip etmek. * *
zevk, sapıklık, günah kelimelerinin çağrışımının cinsellik oluşu müslüman toplumlara has bastırılmışlıktır. zevk alınan ufak sapıklığa gelince, anlamaya çalışmaktır.
900x barlow teleskopla (aydaki ayak izini bile gösterir) etrafı dikizlemek.
ay sapık dediğinizi duymadım sanmayın, sizde de olsa aya bakacak haliniz yok sıkıyor zira. yukardan aşağıya çevriliyor zamanla mercek.
eski mırc ta kendini kız gibi tanıtarak kuzenlerle taşş.. geçmek. *
örnekleme ile anlatacak olursak, sözlükte çok yaptığım bir eylemdir. örnek:

(bkz: seovi ile eğlenmek)
-ders çalışırken parmakları saçlara sokarak karıştırmak.
göttenbacak, sikimsonik gibi kelimeler türetmek.
pencerede yakalanan sineği kürdana geçirip yakmak.
(bkz: sözlük çocukluğuma inelim derim)*
bir kupa şarabı fondip yapmak.
otobüste saçları muhtemeşem kokan bir kadının iliklerinde dolaşırcasına saçlarını koklamam. * *
kapısının önüne sensörlü lamba taktıran komşunun gidip gidip kapısının önünden geçiyorum . * *
kurban sonrası eve gelen etin yağını ayırma görevini üstlenmek ve görevi yaparken etle bir katil edasıyla konuşmak.
Hepsi gta 4'e mahsus sapıklıklardır:

- yayaların üstüne Molotof atıp kaçmak.

- arabayı tam gaz yayaların üstüne sürmek.

- perseus'tan alış veriş yapıp kasiyeri vurmak.

- siniper ile helikopter düşürmek

- nrg 900 motorla giderken etrafı gelişi güzel makineli tabancayla taramak.

- 6 seviyede aranırken motorla tam gaz yardırmak, yakalanacağını anladığı an bazuka ile kendini patlatmak.

- çılgın atlama noktalarından motorla nehrin karşısına tek hamlede düşmeden geçmek.

- para isteyen dilenci veya sokak çalgıcılarına önce para verip, sonra öldürmek. Yere iki misli saçılan paraları toplayıp kaçmak.

- size küçücük tabancasıyla teslim ol diyen polise roketatarla ateş etmek. Patlama esnasında yerden yanarak 20 m yükselişini kahkaha atarak izlemek.

- kız arkadaş görevlerinde helikopter seçerek, sırf pislik olsun diye kızı gökdelenin tepesine indirmek, o binmeden hemen kaçmak.( 80. Katta çatıda mahsur bırakmak)
marketlerdeki çikolataları paketlerin dışından kırmak.
kartopunun ortasını işeyerek delmek.

ah çocukluğum.
mesaj gelirken telefonu notebookun üstüne tutup çekmek. hoparlörden gelen garip seslerle bu şekilde kendi melodilerimi oluşturuyorum. dore mi mi mi faa şeklinde. yakında işi profesyonelliğe dökeceğim.
yolda koşan birinin yanına gelip koşmaya başlamak. adam noluyo diye sorunca
- nolur dur benim tikim var biri koşunca dayanamıyorum demek.
evet yaptım birinde küfür yedim ama diğerinde otobüse koşan teyzeyi durdurdum.
- allah iyiliğini versin senin yüzünden otobüsü kaçırdım dedi.
evet içim bir an sızladı.
(bkz: yastığa osurmak)
(bkz: bondage)
(bkz: enseye tokat atmak)