bugün

su dolu bardağın içine sandoz atıp erimesini izlemek.
arkadaşın götüne pandik atmak.
Mirc'de (hala kullanılıyormu bilmiyorum) kız nicki ile giriş yapmak ve önüne gelenle cinsellik hakkında sohbet(!) etmek...
(bkz: Çocukluk yılları)
mağazaya girince, yardımcı olayım diyen; önceden gıcık olunan tezgahtara; 'sadece bakıyorum' demek.
şu mesela;

yürümeye yeni başlayan bir bebek var diyelim. yavaş yavaş yürüyor,ve o öyle yavaş yavaş yürürken onun alnına serçe parmağınız ile hafifçe dokunun sanki yumruk atmışsınız gibi yere yığılacaktır. bu arada ben bunu yapmıyorum ha. sadece hayal ediyorum.
lo$ ve kalabalık bir mekanda, yakalanıp mekandan atılma riskini göze alaraktan masa altı yapmak.
komşunun kapı önünde duran ayakkabası içine balgam çıkarmak. sonra sotaya yatıp büyük gösteriyi gizlice izlemek. gülmemek için ağza koli bandı yapıştırmak. *
balkon demirine kamuflaj sağlamak için bir örtü serdikten sonra yenidünya ve erik çekirdeklerini saçma şarkılar eşliğinde insanların kafasına isabet ettirmek.***
özgür cakit dan kafani kirarim köpek sarkisini dinlemek..
yüzük parmağında bulunan yüzüğü arasıra çıkartıp, yüzüğün altında kalan deriyi koklamak. çok hafif ve tatlı bir ter kokusu oluyor böyle. hoş.

manyak mıyım neyim amınakoyim..
otururken penisini bacaklarının arasına alıp hafifce sıkıştırmak.
(bkz: lavman)

hehe... azcık ipnelikten ne zarar çıkar.
anneannenin sarkan kol altlarını çiğnemek.
yanından geçerken tanımadığın türbanlı bir annenin erkek çocuğuna " emrullah anneni üzmüyorsun değil mi ?" demek.
seks yaparken müzik dinlemek.
maltepe trafiğine bazukayla girişmek.

düşündükçe zevk alırım. evet, küçük bi sapıklık sayılmaz ama düşünmesi bile çok zevklidir. eminim ki maltepe'de yaşayanlar dediğimi çok iyi anlarlar. düşünmeden duramam keşke her şey gta san andreas gibi olsa. yazsam "uzumymw" alsam elime hedefe otomatik kenetlenen bazukayı yaldır yaldır yaldırsam şu maltepe trafiğinin ortasına. evet evet, bu büyük oldu biraz.
burnunuz kanadığında akan kanı çay bardağına doldurup saklamak ve yaklaşık bir ay sonra koklayıp kusacak gibi olmak.
koktuk altını koklamak; koltuk altı kıllarını hafif hafif çekiştirmek, sado-mazo hesağbı.
pes oynarken hoyratça,umarsızca,fütursuzca,hunharca küfretmek.evet.
gözyaşına dayanamayan sevgilinin karşısında bile bile ve habire gözyaşı dökmek... * * *
(bkz: ehliyetsiz araç kullanmak)

izmir güzelyalı da trafik polisiyle aramızda geçen diyalog:

- ehliyet, ruhsat gençler.
+ ruhsatı buyur da, ehliyet yok be abi.
- birader ehliyetsiz araba sürülür mü hiç?
+ abi ehliyet mi sürüyo arabayı yaaa?
- fatal error!
kış aylarında kar yağdığında arkadaşın ense kökünden sırtına doğru kar topunu sokmak. *
komutana götürülen kahvenin içine tükürmek sonra o kahvenin komutan tarafından içilişini izlemek.
yağmurlu bir akşam, iliklerine kadar ıslanarak saatlerce yürümek.
büyük oyuncak bebeklerin çıkan kollarından birini sanki protez elmiş gibi kazağın kolunun içinden uzatarak ve gerçek eli de geriye çekerek, birinin en dalgın olduğu bir anda önce sırtına dokunup sonra da aniden o küçük ve donuk eli görmesini sağlayarak yaşadığı o bir anlık şaşkınlık ve korku dolu anı görmek.

bunun bir ağır versiyonu yüze çirkin plastik bir maske takıp aynı hareketi yapmaktır. ama ne olur ne olmaz. ağır kaçabilir.