bugün

entry'ler (112)

house md

Bölüm boyunca hastanın sorununu düşünen,kıçını yırtan,ama çok saçma bi esnada birden hastalığı bulması tek eksidir.Gerisi süperdir.

sözlükçülerin formspring sayfaları

http://www.formspring.me/Thorzuk

Ask me any şit

star wars the clone wars

Tamamen yeni jenerasyonlara ( 7-15 yaş gibi)star wars aşılamak için saçma sapanlaştırılmış star wars animasyon filmidir.Sırf bu yüzden tüm star wars filmlerinden tiksinesi gelir insanın,ama olmaz reyiz,olamaz...

söylenmesi zevk veren ingilizce kelimeler

For fuck seyk.

eldeki bira şişesi ile foto çekinmek

Çevresi tarafından havalı gözünmek isteyen insanın aklına gelen en basit olaydır.

sözlük yazarlarının hayalindeki türkiye

Silahsız,gençlerin vahşete eğilimlerinin olmadığı,liselerin eğitim amacıyla kullanılan,herkezin "nasıl yapsamda oturduğum yerden para kazansam" diye düşünmediği bir ülke...

çok sinirliyim sakın mesaj atmayın

Gençtir,ateşlidir asidir.Büyük ihtimal liseye gidiyordur,sinirliysen msnde ne işin var amına koduum

laura verlinden

ilk defa Ben-x filminde gördüğüm oyunculuğu kadar güzel bayandır.

19 şubat 2010 ankara depremi

Televizyona öylece bakarken birdenbire tangır tungur diye tam kapatılmamış kapıların çıkardığı sesler üzerine,korkutmuştur.Şiddeti 4.1'dir.Geçmiş olsundur...

akılda kalan güzel reklam müzikleri

Turkcelllinin gücü turkcellin çekim gücü.

hayatta anlık mutluluk veren şeyler

Açlıktan geberirken,canınız hamburger çektiğinde ama evde yok zannedip "ulan arayıp sipariş etsemmi?" dedikten sonra buzdolabına baktığınızda "big king MENÜ" bulduğunuz o an varya o an...

akılda kalan güzel reklam müzikleri

lays lays "keyfini" paylaş.
(doğru kelime keyfini olmayabilir,değilse özür diliyorum.Anladınız siz onu)

dikkat şahan çıkabilir

Dikkat Şahan Çıkabilir serisinde daha bir dikkatlidir,samimidir,adamdır Şahan Gökbakar.Fakat ne zamanki recep ivedik vizyonlara girdi,hayatımıza girdi,esprilerimize girdi,sonra döndü dolaştı tekrar Şahan'a girdi bence.Tüm samimiliği,içtenliği yok oldu.
Yinede dikkat şahan çıkabilir "bizdendi".

thom yorke

Zamanın öncesinde ve sonrasında şarkılar yapan,zaman kavramını yaptığı parçalarla yerle bir eden insan.

duygu sömürüsü yapan forward mailler

x kadar kişiye yollarsan duaların kabul olur!!

zevk alınan ufak sapıklıklar

Mirc'de (hala kullanılıyormu bilmiyorum) kız nicki ile giriş yapmak ve önüne gelenle cinsellik hakkında sohbet(!) etmek...
(bkz: Çocukluk yılları)

soğuduktan sonra tadı kaçan şeyler

Çıtır pane harcı ve cips ile yapılan tavuk pane...

anlatmadığı yerden soru soran hoca

itiraz edersiniz.Hoca bayan ise tiz bir sesle "çalişsaydiniiiz" erkek ise umursamaz bir tavırla,hatta gözünüze bile bakmadan "ben dedüm çalışın düye" diyebilir.Böyle bir olaydan sonra hocanın arabasını çizebilirsiniz.Haktır...

aion online

Oyun Atreia dünyasında geçer.Yuvarlak bir gezen fakat yaşam gezegenin iç taraflarındadır.Asmodian ve Elyo ırkları yaşar.Bir gün Atreia dünyasının tanrısı Aion'un Atreia'ya "balaur" isimli yaratıkları göndermesiyle dengeler değişir.insanların bu ırk karşısında saklanmaktan başka çareleri yoktur.Aion bunu görür ve insanların arasında 12 kişi seçer ve bu 12 kişi Atreia'yı savunmak için savaşırlar.Zamanla "balaur" ırkı tanrı Aion'un tüm güçlerini kendilerine vermesini isterler.Aion reddettiğinde ise balaur ırkı Atreia dünyasının ortasında bulunan "tower of eternity" e saldırı düzenler ve bu kulenin yıkılması sonucu Atreia dünyası ikiye ayrılır.Üst kısmında Asmodianlar yaşar.Hiç güneş görmedikleri için tenleri kararır ve zamanla uzun tırnakları çıkar.Alt tarafında ise Elyo lar yaşar ve bu kısım güneş gördüğü için alt taraf aydınlık ve barış doludur.iki ırk arasında savaşlar başlar ve bu arada "balaur" ırkıda boş durmamaktadır...

Aion online Pvp ağırlıklı bir online oyun gibi geldi bana.Oyuna iki ırktan birini seçerek başlıyorsunuz ve karakter yaratma ekranı inanılmaz yaratıcı.World of Warcraft'ı anımsatsada Aion online daha zor bir oyundur.Öldüğünüzde Exp puanınızdan bir kısım silinir.En yüksek 50.levela gelebiliyorsunuz fakat bu oyunun kore yapımı olduğunu belirteyim.Level 25'e geldiğinizde ise Atreia'nın ortasında bulunan Abyys'e gidiyorsunuz ve asıl oyun o zaman başlıyor.Abyys te iki ırkta sürekli karşılaşabiliyor ve tamamen bir kaos oluşuyor.Oyunun bir güzel yanıda "uçabilmeniz".Evet oyunda kanat satın alabiliyorsunuz ve havada pvp yapabiliyorsunuz!!.Bu çok önemli bir yenilik Mmorpg piyasasında.Mesela Mage'ler,Wow'un aksine burada sadece "bez parçası" olan cloth giyiyorlar.Bir sıkımlık canları oluyor.Oyunda seçebileceğiniz sınıflar;
Warrior-----Mage--------Scout----Priest
Templar Sorcerer Ranger Cleric
Gladiator Spiritmaster Assasin Chanter

Fakat oyunda hile kullanıldığı söylentileri var.(macro-bot...) fakat NcSoft oyunu sürekli upgrade ediyor ve gelecek patchler ile bu sorunun ortadan kaldıracaklarını belirtiyorlar...
Herkeze iyi oyunlar.

tüm dersleri 100 olan öğrenci

Böyle bir öğrencinin "Nerd" olması büyük olasılıktır.Hayatı yoktur,evden okula,okuldan eve gidip geliyordur.Sıkıldığı zamanlarda matematik kitabını bitirir,yada sabahlayıp gelir okula sorarsın "noldu lan ne bu hal" diye "matematik kitabını bitirdim ama sabahlamak zorunda kaldım" der.Bu arkadaşla bir daha iletişim kurulmaz...