bugün

zengin olduğunu belli etmeye çalışan ama direkt söylemekten çekinenlere önerilerdir.

yol 1: zenginlik hakkında entry girin.
-yol 2: zenginlik hakkında entry girmeyin.
yol3: zenginlik hakkında bazen entry girin.
(bkz: ikea da 4 ytl)*
(bkz: anket doldurun)
- entryyi evin uşağına yazdırın. entry'deki yi'yi ayır. entry'yi evin uşağına yazdırın şeklinde. hah. tamam. ekle de.
yol4: "yolsuzuz abi" demeyin
- uşaak! Amerika'dan getirdiğim 90.000 dolarlık özel klavyemi getir entry gircem lan.
porsche ile takılırken birden kartal slx'e binmeye başlayın.soranlara da 'fakirlik nasıl birşeymiş yaşamak istiyorum artık' deyin.
-şükür maddi yönden bir sıkıntımız yok...
mütevazılığı bırakmadan laf artık karşı tarafdaki kişiye sokulmuştur hade geçmiş olsun.
kelim ve göbeğim var.
diğer bir yol için: -"zenginim".
ucuz mal alacak kadar zengin degilim herhalde yeterlidir.
(bkz: akbil ne lan)
binbir gece'de yer aLıp kıçı kırık hatun'a bir gece için 150.000 daLır tekLif etmek.. zenginim deme'nin 1001 yoLunu bir gecede heba etmek..
çok üşengecim hiçbir iş yapasım gelmiyor, herşeyimi hizmetçilerime yaptırıyorum, ha bu mesajımı uşağıma söledim o yazıyor.
hayat standartlarım çok çok iyi düzeyde vakası vardır tarihte. hala hatırlar gülerim.
helikopterden uydu baglantılı internetimle oyle hızlı entry giriyorum ki. zaten ozel yaptırdıgım bilgisayarım dusundugum herseyi anında ekrana yazı olarak geciriyor. tek handikapı arada icimden kufur ettigim yazarlara anında ozel mesaj gidiyor. allahtan yardımcılarım hesaplarına para yazdırıp susturuyor onları. bu arada kufur demisken essek kopek zenginim ya daha agırlarını usaklarım soyluyor.
zirveye bmwnizle gelin.
+ geçen otobüse bindim, para istediler ayol!
- aaaa..
* ooaavvv..
+ yaaa.. öyle de bi anıydı işde.. * * **
biz havyar yeriz.
-şu anda ibizadayım, öğle saati güneşlenemiyoruz veya denize giremiyoruz, partilerde akşam başlıyor, of çok sıkılıyorum... şeytan diyor kalk git hawai'ye saat farkından birazcık yırt yane...
daha 1001-26=975 yolu daha olmalı, kendiminkini saymamam bir yol göstermediğim içindir.
1.yol- ben zenginim.
2.yol- benim çok param var.
3.yol- benim param hepinize yeter.
4.yol- zenginlik başa bela.
5.yol- ne yapayım canım zenginsem suç mu?

1001. yol- ben asla zenginim demem. uşağım söyler herkese zengin olduğumu?

benim gönlüm zengin = bu da fakirim demenin en kıza ve en karizmatik yolu.

(bkz: zenginin parası züğürdün çenesini yorarmış)
aldığı 2 milyarlık fotoğraf makinesinin resmini ipod 3g telefonuyla çekerek, arkadşına mercedes sl 65 amg arabasında göstermek. ***