bugün

bu sözlüklerin bokunun çıktığını anladığım site. ben de yakında bir sözlük kuruyorum herkesi beklerim. adı "hakeme gözlük eline de sözlük"
yeni açılmasına rağmen sol frame i oldukça akıcı güzel bir sözlük.
fakir edebiyatının gırla gittiği sözlük.
google ye zengin sözlük yazıp arattığınızda sitenin kendisi 3. sırada çıkıyor.1. sırada ise ekşi sözlükteki zengin sözlük yazarları başlığı çıkıyor. enteresan değil mi ?
an itibariyle sol frame' in zirvesinde, burjuva özentisi başlığı göze çarpıyor. ironi olsa gerek...
zengin rolü yapılan sözlük. çok zenginsen sözlükte ne işin var kardeşim, otur işinle gücünle ilgilen, işçilerini yönet, piyasaları takip et.
kısacası olduğu gibi görünmeyenler vardır çokça.
hadi cool adam eksile beni...
parası neyse ver de reklam yaptır. böle kendi halinde sözlüğünün reklamını sözlükte yapınca acaba reklama parası yok mu diye düşünülmesine neden oluyor kralım.
hayırlı, uğurlu olsun dileklerimi yolladığım sözlük.
üye olup;
* komşusunun camı açıkken halı silkeleyen düşüncesiz insan
* her günde aynı yiyecekleri hazırlayan beceriksiz ev hanımı
* geliniyle geçinemeyen aliye rona kılıklı kaynana
gibi başlıklarla formatın anasını ağlatmak gibi hain düşüncelerim var. bakalım, kısmet... *
(bkz: reklam)
duydum ki zengin sözlüğü övünce çaylak oluyomuşuz. yani öyle duydum gerçeklik kesin değil. ama deneriz..

çok iyi bir sözlük. öncelikle sağ sol şakirt kemalist kavgası falan yok. en ufak bir kıvılcımda önlem alınıyor. modlar iyi. sebepsiz silinmeler söz konusu değil. dostluk şahane.
gereksiz bir klondur.

her taraf sözlük oldu. osuruğu salan sözlük açıyor.*
şimdilik tantanası yok. şakirt, kemalist, bakire vs. kelimelerine sol framede fazla rastlanmıyor. sonrası ne oluur bilemem.
sözlüğe tek bir entry bile girmememe rağmen beni yazar yapmış olan sözlüktür.

umarım sonu da başlangıcı gibi güzel olur.
sözlükteki asik dilara nickli bayan yazar arkadaşımız ssg'nin ve ekşi sözlük moderatörlerinin olay yaratacak görüntülerini 8 ocak 2011 gecesi paylaşacakmış.

http://www.zenginsozluk.com/ssg+nin+ve+eksi+sozluk+moderatorlerinin+olay+yaratacak+goruntuleri.html
uludağ sözlük'e nazaran daha terbiyeli yazarların olduğu sözlük.
vay arkadaş. ne kadar güzel bir sözlük açmışlar. ben finallerime çalışırken. pek beğendim, pek güzelmiş.
cool adam'ın oluşumdur.
yakında yeni script geliyor diollaa.
hiçbir yerde olmayan bir şey olacakmış.
bekleyip göreceğiz.
çok fazla yazmayıp, incelediğim sözlüktü. fazla sözlük tecrübem olduğundan, denemeye aldım ve lobisi karşısında geri çekildim. alenen sataşılan yazarlar suçlu muamelesi görüyor. suçlu muamelesi gören yazarın entrylerine bakıyorum, polemik yaratacak ilk hamle kendisinden gelmemiş. hamleyi yapanlar haklı, cevap veren haksız duruma düşmüş. belki değişiktir demiştim ama değilmiş. bugün ona, yarın bana deyip, kestim yazmayı. okur olarak bakıyorum bazen. yazdıkları sözlüklerin moderasyonlarından bıkıp sözlük açanlar, sonrasında aynı olumsuz davranışları gösteriyorlar. dedim, burada ne işim var? madem çark aynı çark, eski sözlüklerimde yazarım.
an itibariyle "bekleyin! türkiye'nin en iyi sözlük sistemiyle geliyoruz." sloganıyla tadilata giren sözlük.*
yeniliklerle gelecek olan sözlük. orada yazdığımı saklayacak falan değilim bu da zaten kimsenin bi yerinde değil. neyse gereksiz klon olaylarına katılmıyorum. neden? eğlenceli bir ortam var. yazarlar arasında burada ki gibi oydu buydu kavgasına izin verilmiyor bile. o yüzden takdir etmek gerekir. ne inci tarzı bir ortam var ne de ekşi. arada kalmış eğlenceli sözlüktür. söylenilenin aksine bir takılan zor bırakır efendim.
tadilata girdiğinden dolayı beni burada yazmaya iten sözlük. sıkıcı olsa da buraya 48 saat katlanacağız napalım.
yarın öğle saatlerinde yeniden açılacak olan sözlük.
bu sefer eurohoho nidalarıyla geliyorlar.
(bkz: vay canına)
4 dakika sonra diğer sözlüklerin 2 günlük hakimiyetine son verecektir. yeni özelliklerini sabırsızlıkla bekliyoruz efendim!
ay şoklardayım. vay canına cool adam nasıl bir script alımış dolarını elmasını bastırıp.
ben hayatımda bu kadar über bi sözlük görmedim, göremem çünkü daha ilk kez kullanılıyo.
sıfr km.
yok da yaa
zall'a sesleniyorum:
abi biz de yapalım o scriptten.çok güzel olmuş yaaaaa.

insanın üye olası falan geliyo resmen. daynamıcam daha fazla sanırım.

(bkz: hoş bir hareketlenme)
bambaşka olmuş sözlüktür, beğeniyle yazıyorum.
cool adam'ın kral olduğu, standartların üzerinde sözlüktür. mükemmel olmuş yahu, ben şahsen bayıldım azizim bayıldım. cool parası neyse vermiş yaptırmış valla harika olmuş.

edit: (#10556655) böyle de güzel entry numarasını kaparım. evet artık mesudum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar