bugün

buyrun bir de burdan bakın : http://www.zekirdek.com/y...-zeki-kayahan-coskun.html
bu yazının ana fikrini taşıyan binlerce entry bilimum sözlüklerde zaten giriliyor nedir yani dedirten girişim. hıncal uluç a vereyim ayarı namım yürüsün zihniyetidir bu. şimdi hıncal bunu arasa ne diyon yeğen sen dese, azı dili birbirine girer gak guk yapar.
ZKC'nin afedersiniz sıçtığı sıvadığı yazısıdır. hıncal uluc'a soruyor ya; senin kızın olsaydı... diye! al bu da benden sana. ya senin karın olsaydı? noldu fena girdi dimi!

ölü olması kimseyi melake etmez arkadaşlar. bir ihaneti paklayan ölüm olamaz.

allah kimseye bunu yaşatmasın. ölüm değil elbet ihanet. çok zor. çok çok hemde.

- eğer söylenenler ve verilen ifade gerçekse malesef düşüncem bu.
köylülükle kentlilik arasında sıkışmış genç yavrucakların ilahlaştırmasına kanıp kendini yazar, fikir adamı vb zanneden radyocunun çelişkili, sığ cevabıdır. bazı kısımları da anlayamamış kendisi, açıklayacağım abisi.

önce şu hadisi şerifle başlayalım... ''Bir kul, bu dünyada başka bir kulun ayıbını örterse, kıyamet gününde Allah da onun ayıbını örter...'' çok güzel, bravo, sonuna kadar katılıyorum. sır tut, şay * edip aleme bildirmemek lazım. lakin güzel kardeşim, bu bahsettiğin olay zaten herkesin haberdar olduğu bir konu. neyi örtecek hıncal uluç? bak o hadise uygun örnek vereyim ben sana; sen eşcinselsindir, bunu bilen tek kişi de benimdir, sırrını saklarım kimse bilmez. lütfen bu örneği verdim diye birileri çıkıp 'eşcinsellik günah mı ayıp mı suç mu' diye carlamasınlar, memlekette homoseksüellere nasıl bakıldığını ve ne kadar çok gizli gay olduğunu bildiğimden bunu örnek gösterdim. ayrıca sayın zeki kayahan coşkun'a da 'sen gaysin' demiyorum, gg'lik bir durum yok. mesela dedik, farz ı mahal dedik. neyse uzatmayalım, yani hıncal uluç sadece bir çok insanın söylediklerini, sözlüklerde falan yazılanları kendisi de köşesinde dillendirmiştir. bir ayıbı aşikar etmemiştir. velev ki etti, bugüne dek kimsenin aklında böyle birşey yoktu da hıncal bizim şeytanımız oldu, kalbimize bu düşünceyi soktu, e birader madem öyle sen de hıncal'ın bu ayıbını gizle. kıyamet günü için tonlarca bonus toplardın be o yazıyı yazmasan...

--spoiler--

O gece Defne'nin evine gittiği Kerem Altan, Hıncal'ın kuzeniymiş
Bir arkadaşı aracılığıyla Kerem Altan'a ''Sor bakalım kerataya, evli barklı ve çocuklu kadını niye götürmüş evine''diye soruyor
--spoiler--

bak burayı da yanlış anlamışsın zekicim coşkunum; hıncal uluç'la kerem altan kuzen muzen değil. malum kendisi eski gazetecidir, çetin altan'ı da tanır ahmet altan'ı da. sanem altan'la da birlikte çalışmıştır. yani aslında burda demek istiyor ki kendisi 'ben bu keratanın babasıyla kardeş gibiyimdir. ablasını kuzenim, yeğenim gibi görürüm' yahu adamın gerçekten kuzeni olsa aracı olarak gökmen özdemir'i mi koyar? mal bulmuş mağribi gibi atlama, coşma hemen güzel kardeşim. önce bir düşün, tekrar oku yazıyı. bak mesela ben 'acaba yanlış anladığım bir yer var mıdır? önyargılı yaklaşmış olabilirim, fazla sert tepki vermeyeyim' diye senin yazını iki kez okudum.

katıldığım kısmı yok mudur bu yazının? elbette vardır; bu konu hakkında konuşulmamasını, özel hayatlarının didik didik edilmemesini ben de istiyorum. iyi de kardeşim, şimdi birileri kalkıp da hıncal uluç'un tabiriyle müteveffayı azize ilan edince sorun yok, fakat ordan biri 'ne işi var evli kadının o evde'deyince 'vay bu konuda konuşulmasın'... evet abicim, kapansın bu konu, kimse üzerinden prim yapmasın ama bak sen de yaptın. hatta sayende ben de girmek zorunda kaldım meseleye. şimdi seni mazur gösterecek, bu trajik olayın ekmeğini yemediğini düşündürtecek olan şey ölen kadınla ilgili hıncal uluç tarzı sorular sormaman mı? hayır arkadaş, sen de bu polemikten hit yapma derdindesin. birileri çıksın 'vay be zeki kayahan ne ayar vermiş hıncal'a' desin, defne'nin gözü yaşlı hayranları ve sevenleri seni alkışlasın derdindesin. ben ne derdindeyim peki? ben de birileri 'zeki'ye ayar verdi' desinler derdindeyim. ne yalan söyleyeyim biraz da antipatik geliyorsun bana. 'çekirdek diğil cınım zekirrrdek' deyişine, ortalama dinleyici profilinin biraz altında olduğunu fark ettiğin programına bağlanan kişilere -okan bayülgen'e öykünerek- laf sokmaya çalışmana, 'bitanesinden bitanesineee, şişhanesinden feshanesinee' diye şarkı söyleyişine kıl olmuşumdur. televizyonun ve internetin olmadığı bir yerde düzgün çeken tek radyo kanalında karşıma hep senin çıkman ve gecelerimi iyice karartman da var tabii...

--spoiler--
Ayrıca kuzenin Kerem, yani erkek götürüyor, götürünce kerata oluyor
Sevsinler Kerem'i; Guduuuuuu;
Peki ya Defne?
O götürülen; Kadın;
Hatalı o;
Evli çünkü; Kerem'in evine gitmiş;
Kerem evli kadınla olabilir ama...
O kerata...
O erkek...
Ne dememizi istiyorsun Defne'ye, yollu mu?
Yani, yine o bildik klişe mi?
Kadın yapınca kevaşe, erkek yapınca çapkın mı?
--spoiler--

ovvvv, ne duyarlı ne anlayışlı erkek... kerem'in babası ahmet altan 'kadınları anlayan erkek' ayağına çok skor yaptı, sen de devam et böyle güzelim. bak arkadaşım; burda konu kerem değildir defne joy foster'dır. neden mi? çünkü kerem ünlü değildir, kerem evli değildir, kerem ölmemiştir. yani hikayenin başrol oyuncusu değildir, ayıplanacak olduğu nokta one night stand yapmasıdır. joy foster ise hem bunu yapmaya niyetlenmiştir hem de evlidir. o yüzden gözler, dikkatler ve sözler defne'ye ayrılmıştır. şimdi senin dediğinden şunu mu çıkaralım; ''olabilir yani, aldatmak normaldir. aşk bittiyse insanlar bunu yapar'' hıhım evet, türk aile yapısı diye birşey yoktur. evlilik akti makti kafaya takılmaz. ortada bir çocuğun olması sorun değildir. tanışır tanışmaz eller birleşebilir, dudaklar kitlenebilir... hayır dostum hayır, senin aksine ben şunu diyorum; bunu yapan kadın ne kadar kevaşeyse, yolluysa erkek de o kadar kevaşedir, orospudur, kaşardır. yani kerem de evli kadınla olamaz. hatta bana sorarsan kerem evlenmeden kimseyle olamaz kardeşim. çok mu gerici buldun beni? yalnız benim evlilikten kastım hükümet nikahı, imam nikahı ya da devrim nikahı değil, gönül nikahıdır. 'off mis gibi yavru düşürdüm. hemen ayaküstü iki kolon oynayayım' zihniyetiyle yapılan sekste iki taraf da kirlidir, orospudur. lakin aşk varsa karşılıklı, bırak yapsınlar abicim o zaman. yarın gidip de başka bir sike/ama konmayacaklarsa onlar evlidir zaten kendi içlerinde. taraflardan birinde 'götürme' maksadı varsa, o yavşaktır, orospudur, yolludur, diğeri masumdur. yani sen şimdi ortalamanın, genelin bakışını beğenmiyorsun ya bir de kendi mantığındaki yanlışlığa bak derim ben sana. 'kerem yapınca iyi oluyo da defne neden yapamıyo' diyeceğin yerde her ikisine de kızmanı beklerim zeki kayahan coşkun. ki aklıbaşında, iffetli, namuslu, dejenere olmamış her türkiyeli bu hikayenin iki kahramanına da kızar. ama dediğim gibi spotların altındaki kişi defne joy foster'dır. yoksa kimse burda senin düşündüğün gibi kerem altan'ın sikini daşşağını okşamıyor.

durumdan vazife çıkarıp da coşmana gerek yoktu güzel kardeş. hıncal'ı savundurttun ya bana, ahirette iki elim yakanda olacak. şaka şaka, şimdi dava falan açarsın, zaten burda da bir sürü ajanın var*
yani uzun lafın kısası (bkz: zeki kayahan sıçmış)

edit: iki dakikada nasıl okudun da eksiledin be zekçi kardeşim... helal olsun valla,john f. kennedy'den bile hızlısın. zamanın ötesine en süratli şekilde gönderilen bu entry benim şeref madalyamdır. devam edin de istatistiklere sokun bunu canlarıımmmm, çağla bademlerimmmm, çekirdekleriimmmmm. pardon cınım, zekirrrrrrrrrrrrrrrrrrrdek'ti di mi?
Ancak ve ancak yazıklar olsun bukadarıda fazla artık diyebildiğim Hıncal Uluç gibi kendinde herkesi eleştirebilme,herkesin hayatına burnunu sokabilme hakkını kendinde bulan birinin yazdığı,okurken lanetler saydığım vicdansızca yazılmış bir yazıya Türkiyenin en iyi radyocusu Zeki Kayahan Coşkun'un verdiği mükemmel cevaptır önünde eğilirim.Öyle ya Türkiye burası değil mi bir kadın özgür olamaz ve eğlenemez.Evli bir kadının arkadası erkek olamaz öyle ya bunlar gibiler için bir kadın ve erkek beraber kalırsa sevişirler değil mi...Bana kişi herkesi kendi gibi bilirmiş dedirten rezalet bir Hıncal Uluç yazısıdır.
hıncal uluç'un suratına yapıştırmak suretiyle yazılan mantıklı yazıdır.
ağzına sağlık, helal olsun'dan başka ne denir ki? ikiyüzlü bir toplumuz işte biz. erkek kerata oluyor kadının ne olduğu malum. bir de ağzı olan konuşuyor Allah ıslah etsin!
tanımıyorum.
önüne gelen yazar oluyor be.
zeki kayahan coşkun'un saçmaladığı yazıdır. sen sadece kendi fikirlerini yazsana çok önemliyse, ne diye hıncal uluç'a cevap yazıyorsun ki? sanane onun fikirlerinden?
bom boş bir yazıdır. tribünlere oynamaktır kendi programında ruhsal sorunları olan insanları kullanan bir radyocudan ne beklersiniz?
dünki burnu kalkık kıytırık bir dj bakın da neler yazmış. otur vj misin nesin onu yap. yazarlıktan anladığın yok. rastgele yazılmış içi boş bir yazıdır. kesin elleri titreyerek yazmıştır koçum benim sinirli ya hani.
yazmak için yazılmış bir yazı. sadece tribünlere oynamamış. hem kim lan bu zeki kahayan çokşun ?
zeki kayahan çoşkun Alem Fm radyo programcısıdır. Hıncal denen beyinsize tepki gösteren duyarlı insandır. bazı radyo veya medya grupları içinde hıncal'dan göt korkuları olduğundan, açıkca fikirlerini yazamazken, su testisi hıncal'a döşeyen delikanı insandır.