bugün

milli eğitim bakanı ömer dinçer beyanatıdır. çocuklar bakanlığın dağıttığı sütten zehirlenince bakanda dağıtmış anlaşılan.

(bkz: o son sütü içmeyecektik)

http://www.ntvmsnbc.com/id/25345387
çok hassas yetişiyor bu yeni nesil...
izmir'de 2005'den beri her gün 207.000 çocuğa süt dağıtılıyor. bu 207.000 çocuk içinde hiç hassas çocuğun olmaması çok ilginç...
(bkz: izmir belediyesi nin 2005 ten beri süt dağıtması)
görsel
(bkz: akp nin sarıkız aşkı ve seçmen memnuniyeti)
chplilere gün doğdu aq. ulen siz adam olmazsınız.
sute karsi hassasiyet turk irkinda genel bir genetik bozuklukdur,bildigim kadari ile.
bozuk sütü çocuklara içirenler. uht li sütü bebelere vermeyi içlerine sindirenler adam olur, chpliler adam olmaz zihniyetinin açıklamasıdır efenim.
Çıktığınız deliğe dönünüz.
tam bir seçmen açıklaması ama bunu yapan bir bakan.

- merve bugünlerde bana karşı çok hassassın.

- sana değil o, süte.
(bkz: alerjik bünye)
araknofobia örümcek fobisidir, oturduğum bu yer swiss otel lobisidir.
chp nin oyunudur zehirlenme falan yoktur. demediler allahtan o da bi kazanç sayılır.
(bkz: sütler bozuk değil çocuklar bozuk)
"4+4+4 ü istemeyen çocukların oyunudur bu" da denebilirdi buna da şükür.
şu skandalda bile chp'ye laf atan bidon kafalı akplileri ortalığa sermiş olay.
bir başka deyişle, hükümetin siyasi anlayışına uymayan zihinlere sahip bebeler zehirlenmiştir.

ee yılanın başını küçükken ezmeli değil mi?

yapmayın sayın bakan, sıçtıkça pardon konuştukça sıvıyor aaaamaaan konuştukça batıyorsunuz. bu çocuklar sizin sütünüzden

zehirlenene kadar hiç mi süt içmedi allahaşkına?

hem eğer sahiden içemediyse de on yıldır iktidardasınız veriniz hesabını...
bu adamlar memlekete nükleer santral kurmaya kalkıyor ki allah sonumuzu hayır etsin.
" Milli Eğitim Bakanı'ndan süt açıklaması

Okul Sütü Programı kapsamında, ihaleyi kazanan firmalarca, Türkiye genelinde okullara ilk parti süt dağıtımı yapıldı. Ancak çeşitli illerde dağıtılan sütlerden içen bazı öğrenciler rahatsızlanarak hastanelere kaldırıldı. Milli Eğitimi Bakanı Ömer Dinçer, ilk bulgulara göre süt dağıtımından sonra görülen rahatsızlıkların zehirlenme vakası olmadığını söyledi. Dinçer bazı çocuklarda süt ve süt ürünlerine karşı hassasiyet olabileceğini ifade etti. "

( http://www.hurriyet.com.tr 'den alınmıştır. )

'güler misin ağlar mısın haline' dedikleri olay bu olsa gerek!!!
yazıklar olsun amına koyayım!!!
maalesef şaşırtmayan bakan açıklamasıdır.

hassas çocuklar provokatördür! de diyebilirdi.
yine ucuz atlattı sabiler.
asla alerji değil bence bir tehdittir.
ihaleyi kazanan firmanın , Meb'e bozuk sütleri kakalamak istemeleri muhtemeldir.
(bkz: konu ömer dinçer ise açıklama teferruattır)
zaten bir tarım ülkesi olarak denetleme olmdığı için hormonu fazla kaçanlarını ülkemizin insanına en iyi olanlarınıda yurt dışına pazarlıyoruz ben bu zihniyetten herşeyi beklerim son yıllarda kısırlık çoğaldı millet doktor doktor çocuğum olsun diye koşturuyor bunların amacı türk milleti kısırlaşsın çoğalmasın azınlık olsun istiyorlar geriye kalanlarınıda asimile etmek istiyorlar.
''süt değil çocuklar bozuk'' demenin nazikçesi.

Bana parmak sallamayın, düzgün çocuk yapın valla.
Velev ki insanlar galeyana gelmesin diye 'hassasiyet' dendi. TV programcılarına ne oluyor? Fatih Portakal her zaman olduğu gibi önce durumu kınadı, ardından lafı nasıl toparlayacağını şaşarak, 'Ya hassasiyet varsa...' diye sözde tarafsız gazeteciliğini her sabah olduğu gibi yine konuşturdu. Çocuklar gelecektir, candır. Her seçim dönemi yenilenen sokak taşı vb. değildir. Çocuklar elbette hassastır. Ama hassasiyetleri kendilerine hassasiyet gösterilmemesinedir.
nayn davut nayn.
ben vurmadım, sen yumruğuma kafa attın durumuna benzer.