bugün

bir kadından birşey isteyecekseniz, 1 ya da 2 gün öncesinden kesinlikle ona söylemeniz gereken cümledir. istisnai durumlar haricinde %100 etkilidir.

alternatif cümlelerde olabilir, hani kadın zayıfsa diye.

saçlarını hep böyle yap, çok yakışıyor. makyaj yapmasan da olur, sende dupduru, doğal bir güzellik var gibi.

edit: asılmadan, pişmiş kelle gibi sırıtmadan, öylesine söylüyormuş gibi ama gözlerinin içine bakarak.

edit 2: gelen mesajlardan dolayı editliyorum. ne fesat adamsınız lan. bir şey istemekle cinselliği kastetmedim, yuh artık!
- zayıfladın mı sen?
+ aa öyle mi görünüyorum aşkım?
- evet ya.
+ ay çok mutlu oldum
- ehehe sevişsek mi?
+ başım ağrıyo yaa.
- camış gibisin zaten
+ hayvan.
43 kiloluk biri için ölüm gibi bir sorudur.

-zayıfladın mı sen?
-yaa cidden mi? *
-hıhı. ekmek ye ekmek. *
patronumla aramda geçen diyologtur.
p: patron b: ben

p: zayıfladın mı kız sen?
b: ay evet! .. bey.. spor falan yapıyorum.
p: belli belli. boncuk takıcam sana maşallah pek güzelleştin.
b: eheh teşekkürler iç ses: boncuğu napim zam yap adam zam.
Kız hesap sorarken konuyu değiştirmek için söylenebilecek en kaliteli söz.
Şapşal gülümsemeye sebep olan iltifat. Karşındaki gevrek gevrek gülümsemiyorsa kendimi atarım dene gör.
kadinlari etkilemek icin kullanilan basit ama etkili bir soru.
bunu diyenler bir süre sonra bunu dedi!
(bkz: kilo mu aldın sen) * *
bu soruya ne gibi? nasıl? tarzında cevap verenlere akabinde "karakter olarak" kelimelerini yöneltmişliğim vardı lise zamanlarında. hey gidi günler heyy.
bugün bir kez daha kanıtladığım tespit. kadınlar bu söze kesinlikle dayanamıyor. yüklü bir sipariş daha aldım. bereket versin.
" ne ısmarlıyayım sana? " cevabını beraberinde getirebilecek sorulardan yalnızca biridir.
kilo verme çabasında olanları, duyduklarında mutluluktan uçurabilecek sorudur. şayet bu sorunun sorulduğu kişi, bir türlü kilo almayan birisiyse, hayal kırıklığına uğrar.
(bkz: bir kadına edilecek en güzel iltifat)
+zayıfladın mı sen?
-heaa aq.
uff şişkomuyum ben slk :S:S diye karsılık vericektir.
bir kıza söylenebilecek en mutluluk verici şeydir.
en güzel sözdür.
"seni tanımasam, bu keratanın senin çocuğun olduğuna hayatta inanmam", lafının kankasıdır.
Duymaktan büyük haz duyduğum cümle.
bir kadın mottosu.
herkesin duymak istediği bir cümle.
Son zamanlarda çevremden duyduğum cümle. Bazı kişilerin duymak istediği bazı kişilerin ise duymak istemediği cümledir.
Bir AIDS veya kanser hastasına söylenmemesi gereken soru.

Dalga mı geçiyosun amk.
güncel Önemli Başlıklar