bugün

entry'ler (90)

türk kızlarının en büyük yeri

egoları.

atatürk ün öldüğü gün fethullah gülen in doğması

fethullah'ın uğursuzluğunun kanıtıdır. atatürk türk milletinin lideri, fethullah?

(bkz: kenarımın lideri)

takip edilesi twitter sayfaları

kendi twitter adresimi yazmak isterdim ama, gerçekçi olmalıyız...

budur; https://twitter.com/alperseri

sadece filmlerde olan şeyler

kişinin kendi bağırsağıyla adam öldürmesi olabilir.

http://www.youtube.com/watch?v=qbzyY20l0CE

illuminatiden önce illuminatiden sonra

illüminati falan değilde daha çok sanatçıların küçüklükleriyle şimdiyi gösteren videodur. insanların tarz değiştirmesini bile illüminatiye bağlar olduk.

otobüste yaşanan dumur olaylar

önünde durduğum yaşlı amcanın dürttükten sonra bir anda "kanser olacaksın" demesi. anlık bir korku, amcanın devamını "bu teknoloji hepinizi kanser edecek. kaç saat elinde duruyo o telefon?" diyerek getirmesi. filmlerde öleceksiniz diye ortalarda gezen medyum kadınlara gidiyor tabi insanın aklı.

hyuana

(bkz: hyuna)

yapılmış en aptalca dalgınlık

arkadaşla telefonda konuşurken "görüşürüz" diyip el sallamak.

ilk buluşmada çok konuşan erkek

konuşmanın içeriği devamlı kendisiyse iticidir.

tanrıya en çok sorulmak istenen soru

görsel
bunları niye yarattın?

edit: başka soru sorma hakkım varsa eksileyen arkadaşıda neden yarattığını sormak istiyorum.

bebeğini altıncı kattan atan üniversiteli kız

o an nasıl bir psikolojide olduğu merak edilen kızdır. zira normal kafada olan biri hangi durumda olursa olsun bunu yapamaz.

telefonla taciz eden kuruluşlar

şu sıralar greenpeace tir.

otobüslerdeki karşılıklı koltuklar

metrolardaki karşılıklı olanlar kadar kötü olmayan koltuklardır. hiç değilse camdan baktığında anlamsızca karanlığı izlemiyor insan.

yazarların nickinden okuduğu bölümü tahmin etmek

toplu igne sana batsin: moda tasarım.

filmlerdeki amerikan ailesi

güzel anne, başarılı, yakışıklı baba, 15-16 yaşlarında sinir bozucu genç kız ve büyük ihtimalle iyi basketbol oynayan küçük erkek çocuğundan oluşur.

edit: a bir de köpek, tabi.

her filmde grupta bir gözlüklü olması

eğer kült gerilim filmlerinden birindeyse kesinlikle başrolde değil, ilk ölenlerdendir.

madonna nin hala tas gibi olmasi

görsel
görsel

durum belirsizliğini koruyor...

korkunca verilen tepkiler

(bkz: ay hoşt ulan amına kodumunun)

eski sevgili mesaj atınca yapılması gerekenler

kendi etrafında dört kere dönmek, telefonu havada sallamak, çevrede bağırarak koşmak ve yedi kere zıplayıp ayna karşısında "ne yapıyorum ben?" demek.

ne yapılabilir ki. insanca ayrılınmışsa cevap verilebilir, diğer durumda mesajı okumaya bile gerek yok.

sözlük yazarlarının en belirgin özellikleri

sözlük yazarı olmaları.