bugün

belki bir gün mümkün olacaklardır. zamanın akışını fazla değiştirmemek adına sadece internet yatırımcılığı yapardım herhalde ve birazda geçmişte yaptığım hataları düzeltirdim.
soma faciasını önlemek.
babamla annemin evlenmesine mani olacağım kesindir. dünya kötü.
zamanda yolculuk yapmak için ilk taksi durağını kurmak.
1991 yılına ışınlanıp doğumda kordonu boynuma dolamak.
zaten mümkündür.

(bkz: leyla ile mecnun)
Valla gelecege gidip bilgileri atardim hafizaya. Beyin bedava. Sonra geri doner bu bilgileri ulkemiz adina kullanirdim. Turkiye'yi super guc haline getirirdim. Evet.
geleceğimi öğrenir, trilyoner olmamı sağlar zaman mekan boşluğundan faydalanıp ölümsüzlüğü bulurdum. öyle göte böyle yarak.
10 yaşına dönerim. O zaman hayat güzeldi valla.
"pikachu" diye camdan atlayan çocuğu atlamadan 5 dakika öncesine gidip bir güzel silkmek.
üç ay önceye dönerdim.
tardis'i bulmak.

tardis'i bulup, doktor'la arkadaş olduktan sonra koy götüne rahvan gitsin.
Oturup kuşlar izlenebilirdi mesela.

Ulan zaman makinesi bulunmuş ne yapacağım? Zamanda oradan oraya koşturmak lazım tabi.
yolculuk sırasında oluşan zaman kaymaları ve denge sorunlarını çözmek için geleceğe gider yeni teknolojilere ulaşır ve makinedeki zayıf yönleri düzeltirdim. sonra makineyle güven içerisinde 2 ay önceye döner işi bitirirdim.
fatih Sultan Mehmed Han ve Atatürk' ün elinden öpmek isterdim
geçmişe gider anamla babam beni yapacağı gece eve misafir çağırırdım, ne yapıyorsunuz lan beni, insan hiç insan yapar mı lan? insan dediğin çorba yapar, börek yapar, insan yapmak ne amk.
2 yıl öncesine gidip uludağ sözlük üyeliğimi gözden geçirmek olurdu. yani sözlüğe hiç üye olmamak.
çok değil 50 sene öncesinin istanbul'unda yaşamak isterdim.
hiç boş yere fantezi yapmayalım. herkes iddaa sonuçlarını öğrenir gelir, böbreğini satar, kupona basar. sonra kazanacağı para ile kendine yeni böbrek alır. kimse kendini kandırmasındır.
geleceğe gidip karımın kim olacağını nasıl öleceğimi sikimin kaç santim olacağını öğrenmek olurdu heralde.
geleceğe gidip dinler hala yerinde duruyormu bakmak. (bkz: merak)
klavye başlığını açmak. *
Kendi çocukluğuma dönüp toparlamaya çalışırdım.
Cobain'in öldüğü dakikalara gitmek.
Ona sarılmak.
Ona sarılırken ölmek.

Hayaller, hayaller.
Hayallerde yaşamıyor bazı yazarlar. Kıps.
cinayet işlerdim.