bugün

sözlüğü bir gecede kurduğunu söyleyen yüce şahsiyettir. bence altı günde kurmuş, yedinci gün dinlenmiştir.
(bkz: zall ı tanrılaştırmak)*
ontv'deki röportajda noktalama işaretleriyle ilgili söyledikleriyle kalbimi fethetmiştir.
yazarken çok iyi ama konuşurken saçmalayanlardan.
sabri ugan' i andiran admin insan.

http://img244.imageshack.us/my.php?image=zallbr8.jpg
gelişmelerde kullandığı entarilerimden ötürü kendi özel tekstil fabrikasından özel takım istediğim medyatik bilader.
(bkz: ismail sen kocaman bir çılgınsın)
öncelikle tanımam etmem tipi de hoşuma gitmedi. inek tipi var elemanda.
sonra lan bu tanrı modunda mı takılıyo düşüncesiyle açtım bunun son yazdığı entryleri bakıyım dedim iyi geyik elemanmış, rock-metal bilgisi güzel. zaten metal dinlemeyen adam nasıl sözlük açsın! *
yalnız birşey dikkatimi çekti;
(bkz: google translate/#4466279)

son cümle burda herşeyin ana fikri. "ruslarla ve ukraynalılarla iletişiminiz geliştirebilirsiniz" bizde slav deyince akla gelen şeylerin başında ne geldiği hepimizce malum. bu arkadaş iyi değil miydi?

şantaj malzemesi olarak kullanılabilecek entrylere imza atan birinci nesil moderatör.
dükkanın sahibi. bir entry girdim ilgilendi geri döndü çok mutlu oldum.

(bkz: helal)
iyi tanışırız şahsıyla *.
ontv'ye verdiği demeçte "noktalama işaretlerine çok önem veriyoruz" gibisinde bir şey söyleyen lakin "wtfmpt" bu nickli yazarım entry'leri "noktalama işaretlerinden sonra bir boşluk bırakılmamış" gerekçesi ile birkaç gün önce gammazlandığı halde -ki gammaz notuna bu hatayı sürekli yaptığı vurgulanmıştır- hala entry girmeye ve aynı hatayı yapmaya devam etmektedir.. madem bu kadar dikkat ediyorsunuz buyrun 706 entry'li bir yazar ellerinizden öper.. bol hatalı entry ile..
kısa süreli olan sözlük tecrübeme rağmen edindiğim bilgilerle ve okuduğum entrylerle, yazar kişilerin kendilerini ön plana çıkarmak için kullanmaya, üzerinden ekmek yemeye çalıştığını varsaydığım insan. ha şimdi siz bu yazıyı okuyarsanız diyeceksiniz ki; ulen 6. nesilmisin nesin bak sen de (-dahi anlamındaki de) aynısı yapıyorsun. algılamaya göre değişir bu düşünce. bu yazıyı sözlük kriterlerinde değerlendirenlere selam eder, gocunanların ellerinden öperim.
kendisiyle bizzat tanıştım, mütevazi bir insan bir de yaşından küçük gösteriyor. bana üçüncü kere bu beyaz sayfayı ayırdığı için teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum. (bkz: sister black widow zickler)
hoşgelmiş yeni yazar, adam daha yeni olmasına rağmen hakkında bu kadar entry girilmiş, hayret, nickinden mi kaynaklı acaba?
*yeni bir yaşına daha girecek olan yazar.
en içten dileklerimle yalakalık yaparaktan dogum gününü kutlar af diler günahlarımı affetmesini niya... doğum günü cocuguymus..
doğum günü kutlu olsun yazarı, admini, insanı.
doğum günü kutlu olsun admini.

(bkz: ve tanrı zall ı yarattı) *
yaşı kemale erdi yazarı.

kendisinden artık dünya evine girmesini bekliyoruz.
son 25 entry sini kullanarak; entry/zaman yaptığımızda 0.083 lük ortalamaya sahip admin.
sol frame de görünce evlendi sandığım.

zaten gaymiş.
doğum gününü kutlayıp, uzun ömür dilediğim ve büyük ihtimalle okur diye de tırsaraktan, formata uygun, özenli bir tanım yapmaya çalıştığım uludağ sözlük kurucusu. nice yıllara.
doğum günü gregoryen takvimine göre hödüncü aynın hedesi olan adminimiz. *
yeni yaşını maldiv adalarında kutlayan arkadaşımız. hepinize selamı var. *
sol framede görünce öldü sandığım yazar ve sahip.
doğum günü bol reklamlı olsun yazarıdır.