bugün

2017 deki ikramiye .
(bkz: 60 trilyon)
Dile kolay.
Pavyonda harcarım. Sonradan görmenin önde gideni olurum.
röpteşanbır alırım :
Çocuk esirgeme kurumu, hastalıkla mücadele vakıfları vb. Kuruluşlara bir miktar bağışlar ve ardından kalanını yardıma ihtiyacı olan insanların ihtiyaçlarını gidermede kullanırım.

Şaka şaka, hepsini yerim.
ben de büyük ikramiyeye çıkarım. çünkü neden olmasın?
Çıkmaz.
Eski patron diye seslenirim.
görsel
bir company kurarım. yardım kuruluşlarına asla bağış yapmam kendim yardım kuruluşu oluştururum ya da olduğu kadar bir şeyler yaparım.
Ahanda buraya yazıyorum çıkarsa 9 senemin geçtiği 9 eylül üniversitesinde kendi bölümümün laboratuvar malzemeleri için 15 milyonun 10 milyonunu bağışlayacağım.
buyuk kismini bankaya yatirip faize veririm..
-sonrada,gayrimenkul isine girer parayi degerlendiririm.
ama uzun sure calismayacagim.

-tabi karsisina cikip iste zengin oldum diyecegim kız var.(hayatimi mafvedecekti )

-ogrenci okuturum (cunku ben ogrenciyken bir ekmekle bir gunu gecirdigim gunler oldu)

-fakir fukaraya yardim ederdim.

-orta halli pek guzel olmayan kız bulup hayatimi birlestirmek..
Buyuk ikramiyeye asagi inmesini soylerim. Kimse benden izinsiz uzerime cikamaz.
gayrimenkule yatırım yaparım. hani şu aylık 4-5 bin tl kirası olan evler var ya onlardan satın alırım tüm paraya. ha etrafımda paraya ihtiyacı olan arkadaşlarıma da destek olurum. mekanmış, borsaymış falan hiç uğraşmam. 5-6 daireyi özelikle yurt dışından alırım, ingiltere, isviçre, fransa gibi ülkelerden.
Kentkartı fullerim.
Bana çıkarsa ahdım var, askere gitmek istemeyipte bedelliye gücü yetmeyen kim varsa onların parası ben elimle ödeyeceğim.
Biraz da onların çocukları ölsün.
herkes den uzak tenha bir yerde yaşarım hayvanlarım bitkilerim ve hayallerim ile.
çıkmaz...
Kentin göbeğine dev bir kütüphane açıp kendi adımı koyarım. Kalan parayla da küçük bir ev, sağlam bir pick up alırım. He bir de otantik bir çay-kahve salonu, geçim sağlayacağız sonuçta.
direk yurtdışına giderim. para bitene kadar gezerim. edirne'den çıktıktan sonra hep batıya doğru, atalarımız gibi geriye bakmadan. para bitmeden kanada'ya ulaşabilirsem gerisi gelir bence.
ironman zırhı.
dolar alıp bozdururum.
Finlandiya ya yerlesirim.
Hayalini bile kuramadım çulsuzluktan aq.
izmirde gavatlığın nasıl yerine tam olarak getirilebileceğini öğreten bir kurs merkezi açarız.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar