bugün

ya neyi doğru düzgün yapabiliyorsunuz ki. cidden. merakımdan sormuyorum. cevap vermeniz için soruyorum. şimdi evin en sessiz odasına gidin ve lütfen "hiçbir şeyi" diye bağırın yaa.. avazınız çıktığı kadar. hiç bir şeyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..... bu bir milat olsun bari hayatınızda..

neden yanlış kaynamış yumurta gibi yamuk yumuk bu ağzını burnunu estetistik yaptırtmak istediğimin insanları?? ya bi insan 8 de nasıl sarhoş olur ya?? bu kadar mı biçare, eli kolu koli bandıyla bağlanmış bırakılır yeryüzünün bu sadece nefes alıp verenleri.

bugün yılbaşı laaaaaaaaaaaaaannn diye 15 dakkada 23 shot yapan insanlarla aynı coğrafyada yaşamak benim suçum değil. kimin suçuysa cezasını çekicek. öbür dünyadaysa öbür dünyada. hiç farketmez. sorucam hesabını. nasıl diyicem ya nasıllll??? sen de hesap ver..

neyse..

bence görmemişlik inanın bu hayattaki en büyük nezaketsizlik.. git gör.. öyle çık insanların karşısına.
kendi kendine nasıl görücen ama dimi. yine insana ihtiyacın var yaaa. offf. çok kısır döngü bu durum.. ama sözlerimi geri alamam. yaptığımı yeniden yapamam. size iyi yıllar dileyemem.. ne dersem tersi çıkıyor çünkü.. berbat anasının amı gibi bir yıl geçirirsiniz inşallah. hadi byeeee..
(bkz: afferin iyi düşünmüşsün)
(bkz: başlık sıçmak)
isteyen istedği saatde sarhoş olur. namaz vaktimi lan bu ?
- abi yatsı okundumu?
- evet abi
- içelim o zaman.
(bkz: işbu entry sarhoşken girilmiştir)
(bkz: genç sarhoşlar rahatsız)
an itibarıyla 51 dakika sonra sarhoş olmaları gereken gençlerdir.
Sarhoş oldukları gibi suratlarında belirmeye baslayan salak sırıtma hali sızana kadar devam eden gençliktir. Çok eglenirler.. en çok onlar eglenirler. En kötüsü de icinde bulundukları rezil duruma "eğlence" derler.

Ertesi gün de " abi dün gece bi içmişim.. 2 şişe şarap 8 shot tekila! 4 duble rakı yanına da cila niyetine 6-7 bira.. gafa hafif çakırkeyf oldu ama iyiydim. " diye kafa sikerler. Demiyor ki amk gevşeği 2 birayla saat 8'de sarhoş oldum!