bugün

yıl olmuş 2015 hala Kürtler devlet kuramamış. vay amk 5000 yıllık tarih etnik etnik geçmiş hep.
hala 12. nesil yok. hala sözlükte meme meraklıları var.
Bir sitem cümlesi girişidir. Devamı şöyle de getirilebilir; 478 pin anakart kullanan insanlar var.
Allahım sabır ver amin.
çevre düzenlemesi sıfır...
pes 13 oynuyoruz. konami ye sevgiler.
...ışınlanmayı devreye sokamadılar.
Sevişmek için gereksiz prosedürleri uygulamak lazım. Bu işler şimdiye kadar çözülmeliydi evrim bir yerde yanlış yapmış.
hâlâ rte yönetimde.
elinde kuran la gezen bir şahıs kitleleri kendine hayran bırakıyor.
sunu yapsam oruc bozulurmu diyen tipler var. (adamlar uzaya gitti lan)
aradiginda telefonu mesgul olanlar var (arama bekletme ozelligi cikali 5000 yil oldu)
yuruyen merdivende sol tarafi megul edenler var ( gerizekali vatandaslar)
denize slip mayoyla girenler var (tipini siktiklerim, deniz sortu diye bisey var sanirsinki sampiyonaya katilmis pezevenk)
sinyal vermeden serit degistiren sigirlar var (olm kullanin lan su sinyali sus degil amk)
insan eliyle olumler var (ey inanlar allahin verdigi cani kul nasil alir, anladin sen onu)
tecavuzler var. (insanlik disi oclerin yaptiklari)
kimin nasil giyinecegine nasil konusacagina ne yiyip ne icecegine inanip inanmayacagina karisan dangalaklar var. (sananr amk pici herkes tek tip olmak zorundami siktir git irana o zaman)
varda var yillar gecesede devam edecek halalar. ben denize giriyorum daraldim.
cincon, fenev, 8taş vb diyenler var.
yollara tüküren,çöp atan insanlar var...
sikişmeyenler var.
Her mavi kimlikliğe adam diyorlar.
madrid.
elektrikler kesiliyor. bir sitem cümlesidir. arkadaş 2015 teyiz 21. yüzyıldayız hala rüzgar estiğinde elektrik kesiliyor. yeter be.
10 dakka sonra gelen edit: not elektrikler geldi şu an Wifi den yazıyorum. swh.gelmeseydi çok pis sövecektim, ha yine sövdüm ama az.
güncel Önemli Başlıklar