bugün

fantastik dörtlüdeki susan gibi olmayı beceremeyen, görünmezlik gücünden yoksun bünyenin haklı serzenişi.

misal karşıdan görmek istemediğin biri gelir, veya bimin önünde elinde ufak tüple manitayla karşılaşırsın, çorap deliktir, gömleğin düğmelerinden göbek fışkırıyordur, yahut tuvaletin kapısını çalmadan lönk diye giren vardır taharet pozisyonunda, sonna aynı formatta osbir maceraları...mesela doya doya kesmek istiyorsun er kişiyi -kızına yemek yediren babayı mesela- sapıklıktan fersah fersah uzak bir mod yani, ama yaftayı yapıştırırlar yine...başa bela...

yani elzem bişey bu görünmezlik olayı. burdan isviçreli bilim adamlarına sesleniyorum; topsunuz olm! gençlik gidiyor neyn...
(bkz: milenyuma girdik uçan arabalar nerde ulan itler)
(bkz: yıl 2070 hala görünmezlik gücü yok)

(bkz: no panik gençler)
evet bu yok ama yıl 2010 ve sonsuza kadar da devam edecek bi' görmezden gelme gücümüz var. *
kız keserken görünmez olmak için gereken malzemeler.

- 1 adet havuz (olimpik olursa daha iyi) (su berrak olmalı)
- 1 adet su gözlüğü
- havuzda yüzen kızlar

yapılması gereken şey suya usulca dalınır ve kızlar izlenir.
yakalanmama ihtimali en yüksek kesiş biçimi budur. apaçi, abaza vb damgalar yemezsiniz.
ben uçuyorum şahitlerim var.
1980-1990 yılları arasında bize bilimkurgu filmlerinde bahsedilen önermelerden biridir ve henüz gerçekleşmemiştir. buna mukabil uçan arabalarda piyasada yerlerini alamamıştır. yeni neslin bu filmleri izledikten sonra isyan bayrağını çekmesi beklenilmekte.
(bkz: yıl 2010 aklımız fikrimiz hala nerelerde)
(bkz: yıl 2010 hala türkiye üçüncü dünya ülkesi)
YÜCE YARATAN siz böyle bir olguya açık ve hazır olmadıgınız sürece bunu size tecrübe ettirmeyecektir. Aksi halde '' kendinize'' ''aklınıza'' hakim olamayacagınızı sizden cok daha iyi bilir.
var da biz göremiyoruz. sonuçta görünmezdir.
(bkz: yıl 2010 hala şişme bebekler de gerçeklik yok)
yanlış bir cümle. var efendim.

(bkz: bilkent in geliştirdiği nano görünmezlik giysisi)
yıl m.s. 1458 "manita yok osbire devam."
yıl m.s. 2010 "manita yok osbire devam."
yıl m.s. 2340 "artık mezarlarınızda rahat uyuyabilirsiniz atalarım osbir-botları otomatik iş görüyor."