bugün

Çocuk kanalı gibi görünen ancak korkunç içerikler yayınlayan kanalın rezaleti. Aylin adlı küçük çocuğu bağlayıp korkunç şeyler izlettiren ebeveyn var ortada. Üstelik çocuklar için çok korkutucu olan huggy wuggy adlı bir oyuncakla ilgili videolar da konmuş.

Ekşi Sözlük'te bir yazar, çocuğu korktuğu için bu kanaldan haberdar olmuş. Kanalın linki:

https://www.youtube.com/c/PrensesAylin/videos

Ekşi sözlük'teki başlık:

https://eksisozluk.com/pr...zaleti--7155075?a=popular
Cibiliyetsiz dangalak sürüsü! Bunun gibi çocuk istismarcısı pek çok ebeveyn var maalesef. Çocuk istismarı illa cinsel olmak zorunda değil. Bu da gayet psikolojik ve fiziksel istismar.

32 yaşında kazık kadar herifim. Ben bile rahatsız oldum. Çocuğu veya yeğeni olanlar çok dikkatli olsunlar. Minik Aylin de bu manyak aileden alınıp devlet korumasına verilmeli.
Normalde öyle korkunçlu şeylerden korkmam ama bu kanalda tuhaf bir rahatsız edicilik var. Direkt olarak çocukların bilinçaltını kirletmeye yönelik olduğu çok açık. Çocuk kanalı falan değil zaten. Aylin adlı çocuk resmen para kazanmak için kullanılıyor.

Korkunç olay.
Bunu da normalleştirmeyin AMK. Kendi evladını bağlayan, ağzını bantlayan ve korkunç videolar çeken ruh hastası bir anne var ortada. Üstelik küçük çocuklar da korkuyor. 10 yaşındayken kafa kesme videosu izlemiş olmak hasar bırakmış işte. Her boku normal görüyorsunuz.

Hoggy woggy denen şeyi daha önce duymuştum. Açıp bakınca çok rahatsız oldum. Çocuklara tablet verilmemeli ama bu tarz videolar çizgi film açtığınız zaman bile öneriliyor. YouTube'da çocuk denetiminin çok sıkı olması lazım.

Yalnız şu an Aylin adlı çocuğun istismar edilmesi en büyük sıkıntı. Emniyet'e şikayette bulundum. Umarım sonuç alınır.
Huggy wuggy neymiş AMK diye açıp Google görsellere baktım. Bu kesinlikle çocuklar için olan bir şey değil ama çocukları hedef alıyor. O Aylin adlı çocuğun bilinçaltına korkunç şeyleri işleyen ailesi çok net ruh hastası. Aklı başında normal bir anne bunu çocuğuna yapmaz.

Üç kuruş para kazanmak uğruna evladının akıl sağlığını satan iğrenç bir yaratık var ortada.

Aklıma happy tree friends dizisi geldi ama ondan bile daha tehlikeli bir şey bu.
Bizler büyükler için belki komik gelebilir ya da bir şey hissetmeyebiliriz ama çocuklar gerçekten çok farklı. Takıntı haline çevirebilirler. Her kapıyı açtıklarında karşılarında gülmeyin ama “ hoggy woggy”yi görmek isteyeceklerdir.

Düşünsenize çocuğunuz sizden habersiz bu videoları izliyor ve gelip yanınıza ağlıyor. Kapıyı açıyorum ama karşıma hoggy woggy çıkmıyor diye.
Emniyet'e şikayette bulundum ancak bu meselenin ciddi bir yaptırımı olması gerekiyor. Ekşi Sözlük'te hakkında 400 küsur entry girilen bu çocuk istismarcısı anneye dava açılması lazım. Masum bir çocuk kanalı değil. Hele Aylin adlı çocukcağızın gelecekte utanç duyacağı bir rezillik söz konusu.

Telif hakkı konusunda çok titiz olan YouTube, çocukların ruh sağlığı konusunda da aynı hassasiyeti göstermek zorunda.
Cocuk istismarindan dolayi emniyet genel mudurlugune sikayet edilmesi gereken kanal. Youtube'dan da sikayet edilmeli.
gerizekalı youtube salak sözde sjw'lerin gazına gelip dislike alma özgürlüğümüzü aldı, ve caydırıcılık azaldı, böylelerine fırsat verdi. ve bazıları "çocuğu işk*nce güçlü yapar" diye savunup bir de utanmadan saçma sapan ı*kçılık edebiyatı yapıyor. bir de kendine laik diyip kemalist, laik kesimin duygularını sömürüyor. tıpkı din tüccarlarının dini sömürdüğü gibi. büyük ihtimalle n*zilere özenince kendini havalı sanan ergenlerden.