bugün

Dün karsilastigim sapıktır.

Boyle bir insanla daha once karsilasmadigim icin ne yapacagimi bilemedim. Oylece kalakaldim. Bu kadar abaza bir insan olabilir mi diye dusunmekle yetindim.

Dun dizimin ancak 1 karis uzerinde bir etek giydim. Oyle cok uzun bir bacagim da yoktur dikkat cekecek kadar. Yuruyorum yolda. Capitol'e gidiyorum. Bir yandan da ev arkadasimla konusuyorum telefon ile. Arkamdan bir ses duydum "şıkırt" (×3) basimi bir cevirdim hayvanat bir adamin elinde telefon, objektif bacaklarimda. Dondum kaldim. Telefonun ucundaki arkadasima soyledim. Ne yapabilirsin ki dedi. Hakliydi da. Nasil kanitlayacaktim. Benim fark ettigimi goren adam telefonla konusma numarasi yapti ve yolun karsisina gecti. Yapamadim bir sey... bilemedim ne yapilir..cidden ne yapilir boyle bir durumda? Ahlaksizligin bu kadari...gorsellere yazsan 5 milyon tane bacak fotografi cikar. Ne istedin benim 50 santimlik bacagimdan diye sormak istedigim kisidir.

Not: boyle bir durumu kimseye anlatip da fikir beyaninda bulunmalarini isteme durumum olmadigi icin burada paylasip fikir almak istedim.
(bkz: 155 polis imdat)
Ağır derece abazadır. Google ı ezberlediği için yeni şeyler arıyordur.
allahsız kitapsızdır. yıllarca boks yaptım şöle şerefsizler bir benim karşıma çıkmıyorki hünerlerimi sergiliyim. en son izmirde durakta beklerken duraktaki kızı arabaya davet eden şahine binen apaçiyi dövmüştüm sene 2008 di. yıllardır görmüyorum böyle şerefsizleriki müdahale ediyim.
fotografını çektiği makinanın dik olarak kendisine monte edilmesi gereken sapık.nasıl sapkınlarla dolu la bu ülke metrekareye 200 sapık düşer oldu.
ağır abazadır.

(bkz: kendini reklam etmeye calisan yazar)

(bkz: caps yok mu caps)
Orospu cocugudur. Net... ama simdi soyle bir hesap yaptim da, bacak uzun degilmis, dizinin bir karis yukarisi da benim bacagimda olctugumde baya baya iyi yani... bir de bacak uzun degilmis... bacak uzun olsa neyse ama uzun degilmis. Yani bacak...

Capitol neresi?
(bkz: sözün bittiği yer)
bacak fetişi vardır.
amın oğludur kendisi. yakalayip o bacagi ona sokmak gerek ibreti alem icin.
hafizasi zayiftir. hafizaya atip gecr kullanmak yerine telefon hafizasina atar. pratik adamdir.
aynı zamanda trende, metroda, otobüste, minübüste de aynı şekilde davranan sapıktır. içinden gelmektedir. acaba bir gören olur mu diyerek hiç düşünmez, be amk. evladı senin anan bacın yok mu diye de sorduğumdur.
büyük ihtimalle akepelidir.
insan olmayan sapıktır. oracıkta ağzına vurulması gerekir. yazık bunun gibiler de var işte piyasada.
kuyruk sallayana gereken cevabı vermiştir.
(bkz: harun abi kokusu gelen başlıklar)
magazin gazetecisidir. ünlü birininkini çeken öyle oluyor da diğerlerininkini çekerken neden sapık olunuyor?

iki yüzlüsünüz lan hepiniz.
Ergendir.
insanın gününün, moralinin içine eden sapıktır. onda zaten arşiv vardır, çekilen bacağa bakma sırası üç ayda bir gelir. keşke ölse ya...
albümünü paylaşıp ortak kullanıma açsa pek çok yazarın gözünün kayacağı durumdur. sonuçta herkeste amatör çekimlere olan ilgi alaka bellidir. burada yapılan ahlak bekçiliği de hiç inandırıcı değil. yapılması ahlaken doğru değil deyip geçmek yeterli olur. üstüne yorum yapıp şöyle böyle yapacaksın kimi kandırıyorsunuz.
daha beterlerini gördüğüm için nedense bana normal gelen sapık. tutup hadım etmek varken böylelerini, sen tutup ödül verir gibi komik cezalarla geçiştirirsen bacak fotoğrafı çeken de çıkar, 5-6 yaşındaki çocuğa tecavüz eden de.
Terbiyesizliğin bir çeşididir.

Yazar arkadaşıma geçmiş olsun dilerim. inşallah bir daha böyle şeylerle karşılaşmaz.
gidip arkadaşlarına gösterp popi olma çabasna giren ergen erkektir. ergeni geçtm abaza erkektir.
eteği çok beğenmiştir ve kızına da aynısından almak istemiştir. modeli aklında tutamayacağı için mağaza sorumlusundan fotoğrafı göstermek suretiyle yardım isteyecektir. bacakta arada kaynamıştır. şaka lan şaka. ağır orospu çocuğudur.
ergendir. bulunduğu ruh halinden dolayı ve beyinsel durumlardan dolayı neyse denilebilir bi nevi ama yetişkinse şerefsizdir.