bugün

başbakanımızın yol sevgisini dile getirdiği konuşma.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/24958036.asp
gözlerim yaşartan cümle. mendili olan varsa allah rızası için uzatsın.
solcu entellerin yerden yere vurarak değil, götleriyle güldüğü söz.

hamiş: bu türkiye mühendislerin eline kalmadı ama sizin gibilerin elinde ne hale geldi görüyoruz son 11 senedir.
müslümanlar müslümanı başbakan tarafından söylenmiş bir cümledir.

kayıtlara geçsin.
cami çok kirlendiyse demek ki...yeni yapılmış yolun yanında kirli duruyorsa bi yıkamak lazım gelir. (bkz: yav he he)
bir tayyip erdoğan sözü.
https://www.acunn.com/hab...mi-de-olsa-yikariz/106753
çok politik damardan bir beyan, sanırsın ki kendisi çalışıyor yol yapımında bu kadar acitasyon türk siyasi tarihinde görülmedi. yol için cami yıkamazsın ama o caminin gölgesinin düştüğü yerde bir rant sözkonusuysa o zaman yıkarsın paşam. başarılar.
tayyip söylediği için bütün akgüruh tarafından savunulacak olaydır.
(bkz:yol çıkacaksa camiyi yıkarız
(bkz: geçmenin yolu camiyi yıkmaktır)
(bkz: yıkacağız yolu camiyi geçerken)
yıkılan cami için yerine 10 tane yapılacağından sorun yoktur. hayır camiler dolup taşsa istedikleri kadar yapsın. her vakit 1 sıra cemaatle namaz kılınıp camiler yetersiz algısı yaratılması düşündürücü.
bekara karı boşamak kolaydır sözünü akıllara getiren bir açıklama. merak ediyorum ben şahsen, gerçekten buna inanan var mı?
yani diyor ki konu rant olunca bizim gözümüz hiçbir şeyi görmez, dinden imandan çıkarız. önümüze allah'ın evi çıksa onu bile yıkarız. yürrrüüü be kim tutar seni...
sözlüğün tescilli ak yazarlarının nasıl bir kılıf bulacağını merak ettiğim söz. kesin ''tamamen yıkmıyor, sadece taşıyor'' diyeceklerdir.
(bkz: müslüman adamın hali bir başka oluyor)
ne kadar iyi müslüman olduğunu göstermiş oldu.
erdoğanın evlatları olan el kaide cami ve kilise bombaladıktan sonra yıkarmı yıkar bence birde müslüman geçiniyorlar.

israil piyonları hepsi, davutoğlu karaim yahudisi mesela şaşırmadım adamlar dini kötülemek için her şeyi yapar.
(bkz: durmak yok yola devam)
"yol için camiyi bile yıkarız" geri kalan her şey için mastercard ve visa.
Dini siyasete alet ettigini birkez daha kanitlamis aciklama. Irecep musluman adam diye oy veren babane ve dedeler buna ne diyecek merak ediliyor. Kaynaklarini uretime yonelik kullanmayan devletler somurulmeye ve disa bagimli olmaya mahkumdur. Ozellestir ve yol yap , kopru yap. Durmak yok yola devam. Iyi uyumalar Turkiye.
Yol için bir şeyleri yıkmazsa/sökmezse ölecek hastalığına mı yakalandın birader? Adam ülkeyi s*kinin doğrultusunda yönetmeye o kadar alışmış ki; yaptığı yollarda bile aynı mantığı uyguluyor. O yol caminin, ağaçların etrafından dolaşamaz, ille dümdüz olacak, s*kimin doğrultusunda...
Afedersiniz g*t isteyen durumdur.
öncelikle malum şahsın dini siyasete alet ettiğinin açık bir itirafıdır. ayrıca bu şahıs balyozcuları cami bombalama planıyla suçlamamış mıydı?
(bkz: hadi akepeliler bunu da açıklayın)

gerçi, yıkar başka yere yaparım demiş ama..
ben yıkmak istediği camilerin süleymaniye gibi camiler olmasından korkuyorum. o yüzden sayın boşbakanımıza şahane bir önerim var. bizim mahallede 4 cami var, birini yıkabilir, imamı da ağaç niyetine bir yerlere diker. hem çevreci hem de müslüman yanını göstermiş olur.
sözlükteki akp yorum ekibinin naçizane (!) yorumlarını merak ettiren cümledir.

ne oldu kurudunuz kaldınız hepiniz *
gözden kaçmasın zaten yapıyor.

http://www.odatv.com/n.ph...i-ortaya-cikti-1306131200#