bugün

hoşgelmiş koştursun sözlükte.
salçalı naneli sosla pek iyi giden makarnadır. ayrıca yeni katılmış bir yazarmış, hoşgelmiş. *
erkek troll yazardır. sözlükteki her kız nickine benzeyenin altına yazan abazanların işgaline uğramıştır.*
basit bir numara olarak trollüğünün kanıtı (#19094816)***
Bol sarımsakla enfes olacak yazar. Yenir ki bu!..
erkek ve troll yazar ithamına maruz kalmak için ne yaptığını ilk günden sorgulayan yazar. bismillah yaa.
haksızlıklara uğrayan lokum gibi dostum. ona olan sevgimin yüzde 50'sini zor tuttum yıllarca. artık haykırma zamanı. kaos zamanı. canımın iç köşesi ojgelmiş mükemmel insanların yuvası uludağ sözlük'e. iq ortalama 47 bebeğim haberin ola. zaaaaa xd de geç. zaman geçirmece.
görünüşü iştah açan makarnadır. ama ketçaplı makarna gibi değildir.
çok özlenmiş bir insan evladı. iyi ki buralarda. nickaltından asılıyorum diye hiç azarlamadı beni. bayılıyom buna ben. tester parfümü olaydım da iki kere sıkıp atsaydı beni köşeye. kaderim çöküştü.
insan annesinden babasindan ne gorurse onu yapar. Gerci annesini de gormedik ormanda cali cirpi arasinda
(bkz: biri siksin la bunları)
başlı başına ironi olan yazar.
eksi sozlukten araklayip araklayip burada baslik acan yazarcik.
çok severim tabi yemek olanını yazarıyla konusmadik insallah konusup tanisirizda ama yazdiklarina dikkat etsin temennilerimi sundugu yazar.
keşke anasıda kendisi gibi düşünseymişte sözlüğe yazar olamayaymış. (bkz: türk erkeğine vereceğime çalıya çırpıya sürterim).
köpekler istedi diye atlar ölmezmiş diyen yazar.
dost canlısı yazar, kendisine bir adım gelene ancak bir adım gidecek kadar da seviyeli.
az önce çalı çırpıya sürterken yakalanan, mahallelinin biraz sonra toplu tecavüz edeceği yazarcık.
korumaya ihtiyacı olmayan, yine de teşekkürü borç bilen yazar.
karnımın acıkmasına neden olan yazar.
uykusuzluga birebir. hem karbonhidrat hem de yogurt. bir tabak luplettikten sonra televizyon karsisinda uyuklama garantisi var.
sözlüğe hızlı giriş yapmış bayan kişisi. adeta ben dişiyim diye haykırıyor. swh.
az once yemekte yedigimdir.
Bir soslu makarna değildir.
yoğurt sarımsaklıysa tadından yenmeyen. biraz değişiklik yapılmak istenirse üzerine naneli salçalı az bir sosla muhteşem olacak yemektir.
ne şişkodur ne de 1.55 boyunda, çoğunuzun tavlayamayacağı güzellikte.