bugün

bir çok kız arkadaşımla birlikte düşündüğümüz ve uyguladığımız şey. türk erkeğiyle sevişip sekse küseceğime ömür boyu çalıya çırpıya mahkum olurum daha iyi.
vibratörün varlığından haberi olmayan kezban açıklamasıdır.
daha doğru düzgün türk erkeğiyle sevişemeyen, hep erken boşalan erkeklerle beraber olan kezban söylemi.

2 tane lustral(yan etkisi geç ejekülasyon) çakarım, üstüne buzzer+18(ginseng,guarana karışımlı enerji içeceği) içerim. kesintisiz 3-4 bilemedin 5 saat, sadece pozisyon değiştirmeyle ara verilen bir sevişme seansı sonrası gidip çalıya çırpıya sürtecek kız olursa bende bunu koparır köpeklere atarım amk. net.
tövbe deyin.
Git zenciye ver de senin amını götünü bir etsin denilesidir.

Çirkinleştim.
Eksi'den önce Uludağ'da zaten benzeri açılmış başlık. Yani Ekşi'den önce biz bulduk. Zaten burda anca vermeli gömmeli başlıklarda ilk olabiliriz.*

(bkz: sana vereceğime çalı çırpıya sürterim diyen kız)
yılmaz vural'ın avrupa birliği pasaportumda var demesiyle çalı-çırpı kurtulacaltır.
yazık biri eline sopa versin ona sürtsün çalı çırpı yırtar mazallah.
mahalledeki deli kız söylemidir. bizim mahallede var bi tane deli halime. gelip geçip para, sigara neyim istiyo. sokakta top oynayanlara, orta yap hele orta yap diyo. kafayla gol filan atıyo. deli halime.
çalı çırpının oralarda gezen türk erkeklerine dikkat edilmesi gereken durumdur.
(bkz: seni sikecegime essek sikerim)

diye cevap verilesi dusuncedir efendim. kizlar kufur icin ozur dilerim ama ettiriyorlar anam babam.
türk kızlarının sesi olan söylem.
çalıyı çırpıyı hayata küstürecek davranış. türk erkeği de çok meraklı senin kıllı amına sanki or..pu.
babana geleceksin. (bkz: )y.
tepkiye göre çok kez vermiş veriştirmiş kadının cümlesi.
arkadaş yapmayın be, kezban diyorlar diye bile kızamıyoruz sizin gibiler yüzünden.
git sürt nere sürtüyorsan.
allah in bahşettiği nimetleri kaçırmayalım.
allah in bahşettiği nimetleri kaçırmayalım şükretmek lazım.*
kaşar kız beyanıdır.

bu tipler yüzünden bütün kızlar yiyor damgayı.

(bkz: kızlar yavşak aranızda)
(bkz: dikkat et dikenler batmasın)
Çok doğru uygulama.
çalı çırpı arasında gezenlerimiz de var bizim pampa.
ama çizik çizik olur. hiç olmazsa şişeye otursun.
yazıktır günahtır.
güzel laf.

http://static.fjcdn.com/p.../Penis_112368_1088871.jpg

merhaba ben çalı çırpı.
görsel

münasip bir tarafına sok o zaman e mi..