bugün

geçen haftanın en beğenilenlerinden bahsediyorum dayı. uludağ sözlük uzun bir aradan sonra coşmuştur. resmen patlattık gitti hacı. şöyle buzlu bademimi çıtırdatırken, geçen haftanın en beğenilenlerini keyifle sırıtarak, yılışarak, üzülürek, süzülerek, apışarak okumayalı çok olmuştu.

hani ösym'ye başvursak da; her hafta ygs falan mı yapsa?.. eksileyecek ygs ibnelerine edit yapmadan, şimdiden sesleniyorum; oturun ders çalışın la ibneler. daha önünüzde vizeleriniz olacak, sonra kpss olacak, sonra maaş olacak, sonra evlilik-çoluk-çocuk olacak. gerçi son dediğimin derdine bu yaştan düştünğünüz için; am derdine yakalanmış siyasi içerikli ergenlikler silsilesi ile sözlüğün anasını sikiyorsunuz.

aa bak coştum yine. keyfim de yerinde. gideyim de türbanlı, siyasili, amcıklı başlık açanlara söveyim.

bu arada, bu hafta lig de maç da yoktu lan. o da etkiledi sanırım. kaydettim bu haftanın en beğenilenlerini; 2011 için geçen yılın en beğenilenlerine alak topluca bunları. zall yapsın bir kıyak artıkın.

her haftanın böyle olmasını dileyerekten; küçüklerimin gözlerinden, büyüklerimin ellerinden, yazarlarımızın sözlerinden, yaşıtlarımın yaşlarından öperim.
(bkz: ergenlere gülben ergen yaklaşımı)
her ygs dönemi yaşanan hazzın dışa vurumu. ohhhşşş