bugün

bir sözlük yazarı, hoşgelmiş.
fikirlerini beğendiğim ve islamın anlaşılması konusundaki güzel açıklamalarıyla insanları aydınlatmaya çalışan yeni yazar arkadaş.. yeni yazılarını merakla bekliyoruz..
(#197787)
muthis bir sozluk yazari.ornekleme,benzetme,betimleme olayini iyi kavrayabilmis ve yazilarina harika bir sekilde yansitan arkadasimiz.sozlugun en populer yazarlarin arasina daha simdiden girebilmis yazar.tebrik edilesidir.
hakkında yazılanlara inanamıyorum, enteresan!tam bir skandal yazar...
zaman içerisinde kendisini sevecek insanın sayısı artacak ve bazılarının "nasıl bu yazarı severler?" tepkisini çekecek, yazar gibi yazar insan.
ha bir de nickin çok şeker.*
Kendi fikirlerine yakın insanların fikirlerini beğendiği, benzer olmayanların beğenmediği, sınırlı bir bilgiye ve akla sahip yazar.
sözlükte belli bir ideolojiye bilinçsizce bayraktarlık yapan insanları rahatsız eden yazar..aynı zamanda belli bir konunun açıklanmasına kendince öncülük ederken bu soruları tartışmasız bir şekilde kafasında diyaliz etmekten mahrum beyinsizleride rahatsız etmiştir..takdir ediyorum..
alıngan ,altta kalmaya gelemeyen,küçük zeka oyunları ile cevap vermeye çalışan hangi başının yeşil olduğunu merak ettiğim müslüman bir yazar.*
gerek düşünceleri gerek ideolojisiyle türkiyede ihtiyaç duyulan insan tibi.günbegün yozlaşan toplumumuzu düzeltmekte ihtiyaş duyulan insan .
nefes gibi su gibi muhtaç olduğum insan
yokluğunda kendimden olduğum

dünyanın en sevimli insanı
olağanüstü bir sevgili
ayrıyeten nişanlım
müstakbel eşim....
aslında yazardı kendisi ama bı sorundan ötürü çaylaklaştırıldı. şimdilerde habire o değerli entylerini giriyor sözlüğe lakin şimdilik faydalanamıyoruz ondan. zall bizi yeşilbaşlıkertenkeleye kavustur denecek kadar değerli yazdıkları aslında.
an itibarı ile geri gelen yazar.* *
hakkında bu kadar az entry girildiğini görünce şaşırmaktan kendimi alamadığım,fikirleri belli bir kesimin hedefi olmuş kaliteli yazar..

ayrıca yakında evlenecek olması nedeniyle kıskanmaktan kendimi alıkoyamadığım,kaleminin hiç susmaması için dua ettiğim yazardır..**
bildiklerini savunan, anlatan, bilmediklerini öğrenmeye çalışan, farklı konularda bilgi içeren entryler girmesinin yanı sıra bilgi içermeyen entryler de giren yazardır. haksızlığa tahammül edemeyen ve bu sebeple fikirlere tahammül edemiyormuş gibi gösterilmeye çalışılan, ancak yapılan tahammülsüzlükleri herkesin gördüğünü ve sezarın hakkının sezara verileceğini düşünen yazar kişi.
saygıda kusur etmeyen, ideolojik ve bilimsel, adaletli ve yakında damat olacak yazarlarımızdandır..Gidiyoruz düğüne değil mi ya? her zaman mutlu olman dileğiyle...
ciktiklari ilk kisi ile evlenen insanlara yazdığı entry ile insanı ortadan ikiye çatlatacak kapasiteye sahip, "insaf be insaf, olan var, olmayan var" yazarıdır.
karsımda cok cıddı bi iş yapıyormus edasıyla habıre entry gıren ve kesınlıkle bu işi ciddiye alan vee sözlüğe katkısın gercekten cok buyuk oldugunu dusundugum hatta bunu gorerek onayladıgım kardesım olan yazar kişisi. ayrıcana bana yalakalık yapmıstır az önce adıma girdiği entry de.
yaşlı başlı kertenkeledirler. bunların kafa renkleri yeşildir. 3 türü mevcuttur:

(bkz: kertenkele)
(bkz: kertilenkele)
(bkz: kerttirenkele)
(#308556) no'Lu entrysiyle alkışlanası yazar.
fantastik ulu yazar
(#274303) entrysi alkışlanılası yazar... *
türkiye'den ümidi kesmemin nedenlerinden biri.
adından sıklıkla söz ettirecek kadar bilgi katsayısı yüksek entryleri ile sözlüğe faydalı bir yazar kişisi. ama biraz da işlerine baksa diyorum * * *
ve ayrıca azkaldı benım oldugum duruma diyorum * * * *
(#328016) no'lu entry si ile helal olsun oğlum sana yazarı. ulan işte benim kardeşim demişimdir ayrıca taaa adı yaman olan diyarlardan tebrik edilesi yazar
özelini sözlükle paylaşmakla suçlanmış yazar. Yani ben. Daha hangi başımın yeşil olduğu dahi bilinmezken suçlanmışımdır hem de. birgün özelimi paylaşırsam ilk bu soruya cevap vereceğim.

şimdi suçlandığım asıl mevzuya gelelim. efendim ben şakayıka olan aşkımı sözlükte ilan etmişim. yahu ben sevdamı yedi düvelin önünde dile getirmişim, beni kimsenin tanımadığı uludağ sözlükte mi yazmayacağım. böyle bir şeyden hicap mı duymalıyım? ne kadar yüzsüzmüşüm yahu mu demeliyim kendime???

Kaldı ki ben onu sanal bir ortamda tanımışım. (#269252)

kaldı ki ben jennifer lopezle ilgili yada başkaları ile ilgili fantezilerimi *, yanlışlıkla fuhuş otobüsüne binip de neler yapmak istediğimi yazmıyorum sözlükte. hem yazsam da ne kadar özel olur ki bu? ben kimim, şakayık kim? siz kimsiniz? kim kimi tanıyor. ya da beni abimden ve sevgilimden başka kim tanıyor sözlükte?

kaldı ki ben kimseye yazılmamışım da sözlükte ve dahi bunu düşünmemişim bile. bu mudur sizin özel dediğiniz???

ne yapmışım ben sözlükte? topu topu 450 entrym var ve bunların 10-15 tanesinde şakayıkı yazmışım yani. her dem aşkımdan da bahsetmemişim sözlükte.

yani işin aslı, hayatı sözlük olan insan olmakla suçlanmışım efendim. buna da cevap olarak yazdım birşeyler. (#368550)

not : bunu da bütün gece düşündüm de öyle yazdım...