bugün

üçüncü nesil yazar. *
(bkz: mesela) *
tanımıyom ben bu kızı..hatta kız olduğunu birfincancafeden öğrendim..kendisine başarılar diliyorum..
üçüncü nesil beşiktaşlı yazar. takdir ediyoruz.
(bkz: o bi küçük hanfendi)* *
her zirvede görüşücez diyip bir türlü biraraya gelemediğimiz yazar kişisi. artık kaçış yok ilk zirvede buluşup dedikodumuzu yapıyoruz. *
izmir zirvesinde, plajda ateşin etrafında yanyana oturup şarkılar söyleyeceğimiz yazar. birinci sözlük yılı kutlu olsun. tanışmak dileğiyle.***
özel mesaj atması sonrası pek bir kanımın kaynadığı yazar. *
her akşamüstü radyo uludag'da görmeye aşina olduğum nick. *
bu kızı ben de sevdim, haftaya kahvaltıya gideceğiz.
uzaklara, çok çok uzaklara gitmeden önce bir tebessüm gönderiyorum. *
yapı itibariyle zirvenin ortasında bir köprü vazifesi görmüştür. eğlenceli karakteri insanlar tarafından saygıyla takip edilmektedir.
bu sefer zirvenin veda kısmına denk gelmemiş olan ve zirvede kendisini gormekten sevindigim 1.yılın kutlu olsun yazarlarından. **
uzun zamandır sessiz sessiz özelden mesajlaştığımız, sonra sesini duyunca kanımın kaynadığı, perşembe günkü mini zirvemizde ise iyiden iyiye kaynaştığımız yazar kişisidir kendileri efenim.
pek güler yüzlü, pek bir sıcak kanlı bir hanımefendidir. lakin 27 ocak izmir de tanışalım kaynaşalım zirvesi'nde yapmış olduğu açıklamayla beni üzmüş; ve içimi geç buldum çabuk kaybedeceğim diye bir dert bir tasa almıştır. ama kendisini pek sevdiğim için bu mümkün değildir dünyanın öbür ucunda da olsa rahat bırakmam artık. *
ikili ve çoklu olmak üzere tüm zirvelerde görüşmek üzere...
güleryüzlü, sıcakkanlı, muhabbeti sağlam yazar kişisidir. kendileri zirveye bizimle beraber ilk teşrif eden yazarlardan olmuştur. iyi ki de gelmiştir, tanışılmıştır. büyük renk katmıştır ortama, muhabbete.

unutmadan; nickinin hikayesini dinlemek de ayrı bir keyifti doğrusu. *
kahvaltıda buluşamadığımız fıstık, olsun daha ne günlerimiz olacak inşallah..
izmirde ki zirvemizde tanışma fırsatı bulduğum yazar. özellikle nicki nin çıkış noktası ve neden o ismi koyduğunu çok beğendim. ayrıca bence de hiç yaşını göstermeyen sıcak kanlı, eğlenceli bir kişiliğe sahip yazarımızdır. diğer zirvelerde görüşmek dileğiyle.
rupapiiii nidası tarzında ki nicki iLe sözLüğe giriş yapmış yazar.. La nick'i vesseLam'a da benziyormuş.. *
(bkz: birinin-sizi-ovmesi)
kendisine dunyanin tam diger ucundan 7 saat farki ile satir satir entry dokumak istedigim harikulade yazar.
yaklaşık 7 saat süren zirvemizin * dominosuydu. filmden sonra, ciddi konuların ardından * inanılmaz bir dedikodu faslı başladı ve bu dedikodunun yüzde 99'unu yapan yeselaa'dır. gerçekten abladır. bize inanılmaz hikayelerinden bahsetmiştir. ayrıca kendisine sesleniyorum fotolara baktım*. zirvemizin yolda yürüme kısmında en başta beni alsancak'ta otobüs durağıma bırakmış bense napıyım napıyım diye düşünürken gidip onlarla konak'a yürüyüp oradan otobüse binme kararı almışımdır. sonra koşarak bunların yanına gitmişim ve yeselaa ablama kapkaç şakası yaptım korkuttum onu. daha sonraları ise işte gidiyoruz muhabbet falan derken konak otobüs duraklarına geldik. oradan ise bütün ekip dağıldı. dev kadro evlerinin yolunu tuttu*. kendisinin karakteristik özellikleri bana çok benzemektedir. benim gibi gaza çok rahat gelebilen bir insandır. ayrıca dün geldiği için kendisine ayrı bir teşekkürü borç bilirim.
bahçeli de tiki avlıyoruz zirvesi katılım listesinde adını görünce heyecanladığım yazar, acaba söylentiler doğru mu? geliyor mu? yetkililerden bir açıklama bekliyoruz.
sabah-öğle arası bir atıstırma tadında sohbetleri ve yüreginin güzelligi yadsınamayacak can insan. ne desem biraz bos, biraz kifayetsiz. varlıgın gülümsetiyor derler ya işte öyle bir şey.
an itibarı ile ankara da olup, lanet seminerinde* nasıl olmuşsa ayakkabısının topuğunu kırmış yazar. ankaralı bayan yazarlardan 42 numara topuklu ayakkabısı olan varsa bi zahmet yetiştirsin, yerinden kalkamıyormuş, yazık.*
24 saat ankara da olmasına rağmen görüşmenin nasip olmadığı yazar. ona mı kızsam, kendime kızıp başımı duvarlara mı vursam bilemedim.* en yakın zamanda görüşürüz inşallah...