bugün

çakma kemalisttir.
bu mantık sınırları dahilinde;

dolar bulup da alırsa, amerikancı kapitalist

euro bulursa hristiyan, gavur kafir münafık adeta cehennemlik

japon yeni bulursa ateist adeta zındık putperest

olması gerekir.

yerde türk lirası bulup, "üzerinde atatürk olduğu için ben o parayı alıyorum" diyen, kemalist sıfatını kendine layık gören çakma ayfondur 4 çizgili adidastır pazar malıdır.

lan yerde para bulduysan al işte. bunun bahanesi mi olur amına koyum!?

atatürkçülüğü böyle mi savunacaksınız!?

şeriat geliyor dediniz hani nerdeeee diyen şakirtlerden hiç farkınız yok.

desene adama şeriat bir semboldür. gördüğün gibi ülkeyi bir güzel düdüklüyorlar doğup sıçmama hatta sevişmeme bile karışıyorlar diye!

desene adama atatürk ün diktatörlüğünü tartışacağına türk lirasının sembolünü belirleyen adam kimdi diye (bkz: tl nin nın yeni simgesini rte nin seçmiş olması)
parasız eğitim isteyen öğrencilere karşı tutumu olan kimdi
işçileri bu kadar sevmeyip kıdem tazminatı vurgununu kimin iktidarı planladı diye.

cidden basit ve sığ duruşları kemal kılıçdaroğlu da sergilediği için en fazla kaynana gibi muhalefet yapmakla meşgul kendisi.
ehh düştüğü uçağın pilotlarının otopsisi nerdeeee diye feryat eden adamdan nasıl iktidar olmasını bekleyebilirsin ki!?
desene cern e yılda 65 milyon$ veremiyoruz da amerikan takası akdeniz'de yüzsün diye dolarları gırla sayıyoruz conilere diye.

düşen uçağın bilgisini abd ingiltere rusya biliyor ama biz bilemiyoruz her ne hikmetse!?
lan valla bazı karılar bile daha iyi muhalefet yapar yeminle.

chp nin yeni parti programında;
sosyal demokrasi, sosyalizm, sosyal liberalizm ve atatürkçülük varmış.
canım aşure çekti yeminle!
kafa karışıklığının böylesi.

bu adam muhalefet olacak bu argümanlarla bir de!
(bkz: kemal kılıçdaroğlu tipi solculuk)
böyle mal yoktur efendim!
-zaten türk millieti para gibidir içinde atatürk yoksa sahtedir!
-sahte!
şeriat gelmiyor çünkü kemalist var haladır, olmasa olurdu mücadele eseridir olmamasıdır efendim!...
hala birilerine acı bir şekilde batan şerefli ve asil kişidir.
(bkz: kemalist olmakla atatürkçü olmak arasındaki fark)ı bilmemek.
Öyle bir insanın olduğunu sanmam. şahsen ben bile yere düşürsem yerde bir değişik gözüküyo gözüme bulmuşçasına his uyanıyo içimde böylede bir idiotluk var.
E bi orda var yalan mi ?
Ps: kemalist olacak son insanim!
yerde dururken alıyorsunuz anladık da kıçınızdaki cüzdanda duran ne? kelaynak mı? not:atatürkçüyüm.
Kuran'ı Kerim'i de vitrinde saklar kendisi.