bugün

bir müptelanın başına gelebilecek en büyük hedelerdendir. piyangodur lan. yürürken kenarda, köşede yepyeni jelatiniyle duran bir paket görünür. lan acaba boş mu dolu mu diye tereddütte kalındıktan sonra hafif bir tekme yardımıyla kontrol edilir, ağırlık hissedilince yapışılır pakete.

2 kez başıma gelmiştir efenim. 15 dallık winston box hala damak tadımın hafızasındadır.
ilk önce ayakla çaktırmadan tekme atarak dolu olduğu tespit edilen keyif verici maddedir.
(bkz: ayda su bulmak)
indirmek için kaldırıma üye olmak gerekir.

(bkz: üye olmadan linkleri göremezsiniz)
(bkz: full sigara paketi 2010 download)
bir paket kısa marlboro bulmuşluğum vardır. öğrenciliğin o en sefil, o en beleşçi döneminde önüme nasıl çıktı o sigara hayret doğrusu. hiç öyle kontrole falan gerek duymadan oturduğum yerde karşımda. pırıl pırıl, içinden bir ya da iki tane içilmiş. mis. tanrı mı gönderdi bilinmez. tamam abartmayacağım altı üstü bir paket sigara; ama arkadaş insanı bulduğu bir şey ancak bu kadar mutlu edebilirdi. yok insanlığımız ölmedi, cüzdan, altın, para bulsan koşar sahibini bulmaya çalışır, yetkili ellere emanet edersin. ama sigara öyle mi? hiç vicdan azabı duymadan tüttürdük hep beraber.
sigara içmeyen birinin pek umurunda olmaz.
bir paket winston bulmuştum. içinde 19 tane vardı. büyük ihtimal bırakmak isteyen biri atmıştır. nereden mi biliyorum? zamanında ben de yaptım o hatayı.
(bkz: commandos)
ilk bulunduğunda almakla almamak arasında kalınır sonra o paket alınır cebe atılır. daha sonra içmek için çıktığında içinde bişey olmasın lan sorunsalıyla karşılaşılır fakat her şekilde 5-6 saatte biter. fazla düşünmeyiniz. içiniz efendim.
üstüne işenmiş olması muhtemel paketi bulmaktır. yaptık lan zamanında. önce üzerine işe* sonra soteye yat. son olarak bas kahkahayı.
buralarda çok zor olan durumdur. Adamlar filtresini de içiyorlar.
faydalı bir şey olsa bu kadar sevinmezsin!
(bkz: full) (bkz: dolu) (bkz: türkçe başlık açmak)
Parasız kaldığım zamanlarda umut ettiğim durumdur. Ne yazık ki başıma hiç gelmedi böyle bir durum.
hele bir de içtiği sigarayla aynı marka ise, bulanın dört ayak üstüne düşme sevinci tahmin edilir. (bkz: askerin sığınakta sigara paketi bulması)
markası ya bond ya lark olan dolu sigara paketini yerde bulma olayıdır. *
(bkz: full)
(bkz: senin icini doldurum apaci)
(bkz: yerde prezervatif bulmak)
zaman zaman buluyorum. valla düşürenden allah razı olsun.
posta kutularinda daha sık bulunur.
Haramdır deyip içmemeyi gerektirir.
Bulunca hemen alın yoksa kuşlar içiyor bağımlılık kazanıyor, civcivlerinin rızkını sigaraya yatırıyor.
ahmakların sevineceği durumdur. anında imha edilmesi lazımdır. o alveollere bronşçuklara yazık.
sigara içmediğim için sevinmem.
Sigarayi bıraktgı icin atan kisinin paketi olabilir fakat bırakamayacagı dusunulse bile enayi yerine konmamali zarardan donmustur nitekim.