bugün

(bkz: epic fail)
(bkz: eski sevgiliye kızıp yeni sevgiliye kafa atmak)
Bir anlık sinirle yapılan saçma sapan harekettir. Kısa bir süre sonra bol miktarda pişmanlığa sebep olacaktır.
sms paketiniz yoksa hattınıza göre:
Yurt içi---------Yurt Dışı
turkcell
41,5 KR ---------83 KR
vodafone
41,5 KR ---------75 KR
avea
41,5 kR ---------faturalı ise 55 KR, faturasız ise 75 Kr
bimcell
sadece yurt içi 10 kr

girecektir.
oldu mu şimdi dedirtir. aynı şeyi kız yapsa canını okursunuz.
Hep erkeklere iftira atılır ama kızın telefon listesi yedek erkek arkadaş listesi gibidir. Birinden ayrılır, öteki onu teselli eder. istisnai kızların yeri bellidir: onların yeri ayrı ama büyük bir çoğunluk kanka veya başka yollarla yedek bir liste tutar. erkeklerde ise yedek sevgili durumu olamaz çünkü genelde erkekler seçmez seçilir. Yedek hak getire durumu vardır.
ergence harekettir.
yeni aldığın çorapta sökük gördüğün için dünkü çorabı giymekle aynı şeydir.
Buyuk bir hatadir.
Kendini boşlukta hisseden bireylerin ne yapacağını bilemeyerek yapmış olduğu eylemdir.Yeni sevgili tarafından okunursa ayrılıkla sonuçlanma veya suçsuzken suçlu hale düşme gibi durumlara neden olabilir.
rakip takımın kalecisine kızıp, kendi kalene gol atmakla birebir aynı olan olaydır. sonunda koskoca tribüne rezil rüsfa olmak vardır. aman diyim topçu kardeşlerim.
ucuzluktur.
eğer böyle bir şey yapılıyorsa şu anki sevgiliyle var olan ilişki hemen bitirilmelidir ki, o kıza yazık olmasın. şu anki sevgilinin sevilmediği çok açıktır.

ve hatta 'madem eski sevgilini unutmadın, neden yeni bi ilişkiye başlıyosun evladım?' diye sorulmalıdır bu adama. ya da sormayın. yavşak deyip geçin.
yapılmaması gerekendir. eğer yapıldıysa olay derhal yeni sevgiliye söylenmelidir. zira hoş birşey değildir. aynı şeyin size yapılabileceği de düşünülmelidir.
Kallavi bir ayarla sonuçlanacak eylem.

Sevgilimi bırakıp arkadaşıyla çıkmaya başlamıştım. (nasıl bir karakter varsa artık bende) arkadaşıyla birlikte olduğumu öğrenince baya bi küfür yemiştim. 5 ay boyunca her sabah mesaj attı. Kimisinde güzel günlerimiz, kimisinde karakterimle ilgili küfürler falan. Sonrasında sesi kesildi.

Birkaç ay sonra var olan sevgiliden sıkılmaya başladım. Cinsel temalı beraberlik yanlısı olmadığımdan bu da hayli uzun gelmeye başlamıştı. Arkamdan işler çevirdiğini öğrenince bıraktım.

O gün gelen 5 aylık bütün mesajları okudum. Eskisine dönme kararı verdim ve sarıldım telefona. Yazdım çizdim ve yolladım. Kırk dakika sonra ''siktir git'' diye mesaj geldi. Aynanın karşısına geçip uzun uzun kendime bakmaya başladım. Kahkahalar eşliğinde bunun son kaybedişim olduğunu söyledim kendi kendime.
uyudun mu? mesajıdır.

ulan bugün amma eski sevgili muhabbeti döndü sözlükte. bende atacağım şimdi he.

neydi lan numarası 055456.... neydi lan.
Eski sevgiliye de kızarsa kime mesaj atacak acaba sorusunu aklıma getiren insan. Bu ucuzluğa gerek var mı?
ergen davranışıdır.

buradaki ergenlik yaş ile değil, beyin ile ilgilidir. çiğ hareketler bunlar.
gavura kızıp oruç bozmaya benzer. ayıptır ve günahtır. daha sonra yüzsüzce o anki sevgiline döneceksin hiçbir şey olmamış gibi devam edeceksin. aldatmanın bir başka boyutu ayrıca da.
(bkz: dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmak)
yeni sevgiliye kızıp tüm eski sevgililere mesaj atmak değiildir.