bugün

(bkz: erkan serce)

(bkz: başlık başa tıpa göte)

gül yüzlü yemekteyiz yarışmacısı. hanımefedinlere alttan alttan yazıyor gibi ama...
(bkz: yemekteyiz v)

görsel
http://www.libertyfilmfes...as/wp-content/v655555.jpg
bu adama; "tü kaka" da diyebiliriz ama onun da bir renk olduğu gerçeğini kabul etmemiz gerekir. rengi "mor" da olsa.
an itibariyle ekranlarda olan yemekteyiz programının yarışmacısı enteresan kişilik.
çok dibe vurulmuş bir anda izlenen ve enerjisi ile bir anda hayatı ve kötü anları unutturmuş mahluk. bi de herif nasıl pratik, benim diyen kadın onun gibi 2 saatte o kadar yemeği yapamaz döküp saçmadan.
ilk görüldüğünde yemekteyiz'in en saçma kişiliği olacağı düşünülmüş, ancak o beş kişinin içindeki (hatta yemekteyiz'in çoğu yarışmacısından) çok daha aklı başında, kültürlü, görgülü, saygılı ve adam çıkmış insan. kendisine karşı haksız yere beslediğim önyargılarım için kendisinden özür diliyorum.*
tarzı olan biridir ki -uleynnn nerden bulmuş o kadar parayı diye sorup duruyorum kendime.
Saçma sapan efemine bir insandır.
Zannımca yakında Türkiye ye programlara gelecek prens. Bizim kanallar kaçırmaz böle bir oluşumu.
okulda taç şeklinde kagıt kesip üstüne ismini yazıp eglendigimiz insan ama gerçekten de sevmiştik onu.
bildiğin v for vandetta. made in turkey.