bugün

üyelik adı üzerinden pizza hut tan indirim kuponları yığınları kazanmamıza sebep olmuş internet zımbırtısı. ama gazetenin verdiği dandirik indirimler değil bu lütfen. direk kullanıcı adı üstünden zarf içinde eve postayla gelmiş hediye çekleri. * *
kendisine evin hizmetcisi muamelesi yapmakta olduğum site.kilo almamında tek sorumlusudur!*
gnçtrkcll gibi muhteşem bir hizmeti bünyesinde bulundurmayan site.
bu sabah pizza sipariş ettim,kolayı getirmeyi unutan arkadaşın kolayı geri getirmeye gitmesinin hemen ardından sitede puan verirken şikayetimi de yazdım.dakikalar içinde şöyle bir cevap geldi,kendilerini tebrik ediyorum.

Sayın bukalemin,
Domino's Pizza, Şişli restoranından 23.03.2007 tarihinde verdiğiniz siparişle ilgili yorumunuz ve yanıtımızı aşağıda bulabilirsiniz.

<<< sipariş eksik.kola unutulmus

>>> Sayın bukalemin; Restoran yetkilisi unutulan ürünü göndermiş olduklarını ve birazdan ulaşacağını belirttiler.

Saygılar & Afiyet Olsun,
yemeksepeti.com Müşteri ilişkileri
E-mail: info@yemeksepeti.com
artık bursa'da da hizmet vermeye başlayan ve beni sevindiren güzel site.
süper işe yarar bir site. keşfeder keşfetmez üye oldum ve siparişimi verdim.
30 dakikada sipariş gelir diyordu. süre tuttum; gerçekten de tam 30 olunca zil çaldı. ulan kapıda mı bekledi acaba erken geldiyse diye şaşırdım.

olaylar şöyle gelişti;
1-karnım acıktı
2-evde yiyecek birşey bulamadım
3-sözlükte gezindim
4-yemeksepeti başlığına denk geldim
5-üye oldum
6-sipariş verdim
7-sipariş geldi
8-karnımı doyurdum
9-artık karnı tok bir şekilde entry girmeye devam ettim
kara gün dostu, hatta kara mide dostu site. duacısıyız.
mansur forutan'ın favori yemek sitesidir.çok da lezzetliymiş, yazılarında ballandıra ballandıra anlatıyordu bi aralar.
canlı yardım bölümünde genelde hatunların çalıştığı site.
dvd keyfi özelliği ile beni sevindirmiş site. iki kişilik 30 liralık bir pizza&cola siparişimle bedava couplingdvd'si sahibi oldum.
ilk defa bir sorunla karşılaştığımda destek linkine basar basmaz, canlı chat ortamında hemen birileri ile görüşme olanağı vererek sorunumu 1 dakika içinde çözmüş site. adamlar bu işi iyi becerdi valla.
eskişehir'de de hizmet vermeye başlayan online yemek portalı.
gecenin 2 sinde yemek soyledikten sonra restorana oylama yaptiginizda, saate bakmadan evden arayan, herkesi ayaklandiran yemek sitesi.
tamam 24 saat calisiyorlar da gece 2 bucukta yemek soyluyorum diye tek basima yasadigimi dusunmeleri ilginc..
hadi affettim affettim.. cunku biliyorum tuketici haklarini ne kadar benimsediginizi.*
helal olsun, isini adam gibi yapan muesseselerden birisiniz. severek yiyoruz.
bugünkü ilk denememde taktirimi kazanmış ankara merkezli bir web sitesi.saat 8 de verdiğim sipariş 8:16 da kapımda idi.
kilo alma sebebi.
"intertten cız" tabirinin cuk oturduğu sitedir. bir çok yer için özel kampanyalı fiyatları vardır. doyurucudur.
beş dakika önce sipariş verdim ve telefonum çaldı.
- selfless bey le mi görüşüyorum?
- evet buyrun
- yemek sepetinden arıyorum, bla bla siparişinizin yanında portakallı soda istemişsiniz.
- evat?
- portakallı yok, elmalı olsa olur mu?
şeklinde beni arayan ve milyon kez daha takdirimi kazanmış site.

(bkz: bravo)
edit: siparişim 20 dakika sonra geldi, soda sarsınıtıdan biraz etkilenmişti ama canları sağolsundur, sodalar feda olsundur.
kesinlikle işini iyi yapan bir şirket. ilk sipariş deneyimim, gösterilen ilgi ve özen nedeniyle mutlak memnuniyetle neticelenmiştir.

siparişimi kredi kartı ile ödeme seçeneği ile tercihimden sonra beni arayarak sipariş verdiğim yerin pos cihazında sorun olduğunu fakat eğer istersem bu sorunu bir şekilde çözmeleri için ilgili lokanta ile görüşeceklerini bildirdiler. nakit ödeyeceğimi söyledim teşekkür edip kapattılar.

canlı yardım ile siparişime ilave yapmak istediğimi söyledim, yaklaşık 30 saniye sonra beni aradılar siparişimi düzelttim.

yaklaşık yarım saat sonra siparişim geldi. on dakika sonra da yemeksepeti aradı siparişimin gelip gelmediğini kontrol etmek için. teşekkür ettim, üzerine de defalarca takdir ettim.

işini iyi yapan insanlarla çalışmak büyük zevk...

sipariş vermeyi keyif haline dönüştüren "harika"...
habersiz aç arkadaşlar damladıysa hayat kurtarıcıdır.
siparişinizde sorun yaşadığınızda direk olarak internet üzerinden yetkili biriyle görüşme yaparak sorununuz çözümleyebileceğiniz site.
canlı yardım denen fasilitesinin bot olduğunu farkettiğim site.

dikkat edenler sürekli aynı sırayla aynı cevapları verdiğini görmüşlerdir.

şu da ıspatı oluyor sanırım:

http://www.botego.com/referanslar.html

[edit]: bu entry neden kötülenir arkadaşım lütfen mesaj atar mısın? yanılmış olabilirim aksi ispatın varsa yazarsın hepimiz öğreniriz. giren çıkn ne yani? onu anlamadım ki?
çok ama çok faydalı ve işlevli bir site.

az önce verdiğim 1.5 iskender siparişini izleyen 2 dk içinde telefonumun çalıp "iskender kalmamış, ne yapmamızı istersiniz?" diyen bir operatöre sahip.

helal valla.
aynı gün içinde bünyesinde bulunan 3 restauranttan sipariş verip üçününde elemanlarının kaza yapmış olması hasebiyle bu kadar tesadüf olur mu dediğim sitedir.
radyodaki reklamları şukela olan web sitesi.
Çalışanlarının eve geç saatte döndüklerinde kendi sitelerinden yemek siparişi ve hatta sabahları kahvaltı siparişi verdiği site.

Çalışanlarının bir kısmı ile kısa sürede olsa aynı evde kalmışlığım vardır. internetten beslenir onun için çalışırlar. Fiber optik kabloların ve müşteri memnuniyetinin kulu köpeği olmuşlardır.

Ayrıca bir keresinde yemek siparişi verdikten sonra tekila yapmak için evimizde limon kalmadığını farkettiğimiz için ekstra limon siparişi vermişliğimiz ve limon ihtiyacımızı yaklaşık 10 limon yollayarak gidermişlikleri vardır.

Sevgili yemeksepeti ailesini öpüyorum. en lezzetli en çıtır site sizsiniz.

Ayrıca it* uzmanı osman'a ayrıca sevgilerimi yollarım.