bugün

(bkz: bulasik yikayan sevgilinin poposunu isirmak)
sevgili bayan ise; şayet dudaklar boyuna ulaşırsa devamı gelecektir.
sevgili erkek ise; şayet eller......* devamı gelecektir.

(bkz: böyle başlığa böyle entry)
sonra hooop yere düşürülür. yerde bir çırpma, bir çırpma daha, bir de kündeye aldınız mı?.. ayı sevgilinin romantizme karşı zaferi..
"yemek yapan sevgiliye arkadan sinsice yaklaşıp, el bombası atmak"tan daha romantik değildir kesinlikle...*
hayat yorgunluğu içerisinde ufak bir romantizm molası, hoş kokulu.
gayet sıradan bir eylemdir. nedir farkı sevgilinin yemek yapması mı eğer o ise hiç hoş değil. yok arkadan sarılmaksa farklı olan yazık diyeceğim. *
Sevgili ile sevdiceği arasında yaşanan romantik anlar bütünüdür. Hele de o anda bide boynundan küçücük öperse hatun çok mutlu olur yemeği filan unutur. Eğer kızartma yapıosa kızartmalar yanar. Ama olsun hoş bir andır yanık yanık yerler sevgililer yemeklerini.
önden sarılmak zor olacağı için arkadan sarılmak diyorum.
aç kalınacağına dalalettir.
yatak odası mutfağa yakınsa o günün yemekleri iptal olur.
not: sevgili arkadan sarıldığında ilk iş ocağı söndürmek olsun. malum itfayiyenin siz yatakta üst üsteyken odanızı basması pek hoş durmaz.
yemek yaparken değil sadece her durumda sevgiliye arkadan kolları beline dolamak suretiyle sarılmak ve boynunu öpmek dünyanın en huzur veren hareketidir.
mutfakta kafası ne zaman karışsa alnında beliren çizgisiyle yemek kitabına gömülmüş.. bugün yemekler ondan.. üstünde en sevdiğim lacivert tişörtü giyilmekten yıpranmış.. biber doğramaya çalışırken diğer eliyle kitabın sayfalarını açık tutmaya çalışıyor uzun parmaklarıyla.. yanına gidip sarılmak sarılmak geliyor içinden insanın.. yemek yapan erkek fetişinden midir nedir.. ama nasıl masum.. mis gibi kokuyor kendine has kokusu.. bir yandan şarkı söylüyor çatallı sesiyle.. uykudan kalkınca konuşmasına bile tahammül edemem normalde.. birden varlığımı hissedip arkasına dönüyor nasıl şapşal ifade.. orda mıydın prenses gelsene diyip yanına çağırıyor.. nazlanarak parmak uçlarımda gidiyorum yanına.. onun bana 2 beden büyük gri eşofmanıyla 4 beden büyük tişörtü üstümde.. kısa saçlar zorlukla alelade toplanmış nasıl paspalım.. gözlerime bakıp güzel olduğumu söylüyor.. utançtan kafasını avuçlarıma alıp bakma be diye yüzünü itinayla doğradığı biberlere çeviriyorum.. nasıl bir huzur.. güvende hissediyorum.. sebepsiz yere gerçek mi diye adını sayıklıyorum.. içimde kopan fırtınadan habersiz istem dışı efendim diyor.. yok bir şey.. bu sahne her canlandığında içimi kaplayan huzur.. * * *
(bkz: olan var olmayan var)
(bkz: mutfaktan yatağa)

(bkz: karanlıktan şafağa)
(bkz: bırakta yemeğini yapsın)
her erkegin hayatında en azından bir kere yaptıgı olaydır. mutfakta beklemekten sıkılmak, sevgilisine yemek yaptıgı için duydugu sevgiden* yada ki en kuvvetlisi yemek yaparken giyilen erkek gömlegi, saten gecelik yada bunun gibi biraz erotizme kacan kıyafetlerden dolayı gelişen olay. çok tehlikeli olabilir sarılmanın ileri boyutları ki ateş,kesici aletler felan.... * *
(bkz: seksle yemeği aynı anda yapmak)
dünyanın en sevgi, şefkat ve aşk dolu yemeğinin yapılmasını sağlayan olgudur.*
uzmanların söylediğini yapmaktır efenim.
yemeğe SEVGi katıyorsunuz işte
Kadınlara arkadan varmayınız. ..... (Nur Suresi: 31)
ayet numarası mesajıyla gayet uyumlu zaten.
eğer yemek yaparken mutfak havalansın yemek kokuları dışarı çıksın diye kapı, cam, pencere açılmışsa ve karşı komşuların bunu görmesi ihtimalinde şu cümlenin kurulacağı eylem. eli işte gözü oynaşta.
(bkz: yemek yapan sevgiliyi arkadan bafilemek)**
(bkz: oh suyundan da koy)
akabinde eldeki yumurtanın refleks olarak havaya atılması ve kafaya düşmesi demektir.
(bkz: avcı toplayıcı toplumlarda sık görülen fantaziler)
genellikle erkeklerin arsızlıklarını her alanda sergileme isteği.