bugün

kendi işini görür, güçlüyüm imajı çizer ki haklıdır. kendine yeter, yalnızdır büyük olasılıkla.
ideal erkek midir? tartışılır. ama kendini tek başına kanıtlamaya aday erkek olduğu kesindir.
tahminim okuduğu yönündedir.büyük ihtimal üniversite öğrencisidir, hele birde kpss ye girip hem okuma hem çalışma moduna girdiyse aşmış birey olarak kabul görmelidir. ne yazık ki hatun kişiler tarafından rabet görmez, çekici bulunmazlar.
not:zaten sorun burda böyle adamlar dikkat çekmez, görünmez sözlül ahalisi.
çalışan kadın için ideal eş olma özelliklerinin bir kısmını yerine getirmiştir.
çünkü ev işlerini paylaşacak kadar ev işleri hakkında bilgisi vardır.
eve sevgilisi gelecek olan erkektir.yoksa o çorap kolonisi baş ucundan kolay kolay ayrılmaz efendim, yok öyle bir dünya. varsa da ben görmedim.
ha görmemem benim ayıbım mı? değil.
vardı da biz mi görmedik saygıdeğer yazarlar.
(bkz: elinden her iş gelen adam)
yazıktır ona. iç dünyası bir felaket eşiğindedir kendisinin de bu gerçeği kavrama sürecidir.
yalnız yaşayan erkektir.
talibinin çok oluşuna şaşırılmamalıdır.
memlekette böyle hamarat kız yok' diyerekten akşama ana babasıyla elinde çiçek çikolata kapıya tam teşekkürlü damat adayı dizmesi de ilginç ama bir o kadar da olağan bir ironi yaratabilecektir.
bütün bu işleri yaptıracak birini tutacak parası olmayan fakir ve kılıbık erkektir. büyük ihtimalle ütü de yapıyordur.
(bkz: verir ki bu)
(bkz: birde iyi sevişiyorsa tadından yenmez)
görülünce kız arkadaşın tarafından talep edilen erkektir.Döner bıçaklarıyla dalınması gereken erkektir.
bulunduğunda kaçırılmaması gereken erkektir. örneğin; benim sevgilim *
dişi sözlük yazarlarına tavsiye olarak; (bkz: hani nerede)* * * *
adet de görür bu.
ömrüm boyunca istemediğim erkek tipidir.
işe alındınız, yarın sabah başlayınız diyeceğim erkek.
(bkz: cemil ipekçi)
kadınların olmadığı bir ortamda, s.s. kuralına uyarak bunların tamamını yapan erkektir.

-hadi ama dostum hepimiz askerlik yapmadıkmı.
öğrencidir, yapmak zorundadır. * *
ideal koca modeli.
(bkz: ahçı)
(bkz: terzi)
(bkz: 4c)li.
sevişmek için evlenecek erkektir. tabii bir de ev arkadaşları hayatın sonuna kadar kalmaz insanın yanında, bir hayat arkadaşı gerekir. e yaş ilerleyince çoluk çocuk da ister insan.
güzel bir hayal ürünüdür.
her kadının istediği ideal bir erkektir.
evlenilecek erkek tipidir. siz şimdi buna kılıbıkta dersiniz.
kadınlara özenmiş bir erkektir. yemek neyse de diğerleri bir erkeğe yakışmaz. kadın, kadın gibi; erkek de erkek gibi olmalı.
güncel Önemli Başlıklar