bugün

bir kadının hayalindeki erkektir. özellikle kadının hamilelik döneminde ya da kadının yorgun olduğu zamanlarda kadına bu konularda yardımcı olması iyi bir şeydir. peygamberimiz de "kadınlar size allah'ın emanetidir" diyor. kadınları hor görmeyelim, kendi annemize bacımıza bakıp empati kuralım.
işim hamile iken zevkle yapacağım şeydir.
Açılın ben doktorum! Sanırım beni tanıdılar!
Evet o erkek benim. Bir pilav yaparım "ımmmmhh" dersin. Soslu makarnam süperdir mesela. Mercimek çorbasında da iddialı sayılırım. Sebzeli etli güveçe yok demezsin bence. Evet bunlar yemek kısmı...
Bulaşık da yıkayabilirim, çamaşır da yıkayabilirim, temizlik de yapabilirim. Boya-badana, az çok tadilat işleri de gelir elimizden. Daha ne olsun? Geriye evlilik kaldı. Onu da "baba" olmayı düşündüğümüzde gerçekleştirmeyi planlamaktayım.
Beceriksiz beyler lütfen bana kızmasın. Çıtayı biraz yükseltiyoruz ama şartlar bunu gerektiriyor.
görsel

böyle yemek yapacaksa neden olmasındır .
hepsini yaptığım gibi, duvar bile örerim. elimden her iş gelir benim.avrupa da yetiştik biz.
hepsini zaman içinde yapmışlığım vardır. annem için yani. evlilikte de yapabilirim gerektiğinde ancak süreklilik arz ederse evin hanımına sen necisin demek gerekir. eşitlik, yardımlaşma farklı bir şey, enayi yerine konma farklı bir şey.
Hepsini yarım yamalak yapar.ama çabası takdire şayandır.
erkek midir? diye sormadan edemiyorum.
Benimdir.
Yalnız yaşıyorum pezevenkler napayım öleyim mi?
Sanki bir lütufmuş gözüyle bakamadığım erkektir.
Super erkektir, turkiy de zor bulunur, benim diyenler yalan soyluyo.
Üniversite öğrencisidir.
Bekar biri olarak benim. Ama yemek işini genelde dışarıda hallediyorum.
Ütü ve temizlik de dahil edilirse benimdir. Bazen kendimi jiletleyesim gelmiyor değil.
Tek yaşayan mecbur olan erkektir, her işini kendi gören adam gibi adamdır erkekliğinden birşey kaybetmemiştir, aksine kadınları nasıl etkileyeceğini iyi bilendir.
ulen böyle bir erkek bulsalar da her gece vermez bu hatunlar.
Ben alırım.
Sorumluluk sahibi bir kimse.
Karısını, her kounuda mutlu edecek erkektir. Mükafatını en güzeliyle alır. Yorğunluğunu atarım üzerinden.
Lan hoşaf senin gibi 24 saat sözlükteki her başlığa damlayıp kafa skmiyoruz diye mi dertlendin. Sorumlulukların farkında ailesine her konuda destek olan bir shinigamiyim. Tavsiye ederim sana da. Araya verme çoluk çocuğunu kapat o internetini sen.
Olum sen entry girmekten ailene hal hatır sorabiliyor muydun aq ajdkd? Bi de bilmiş gibi nasihat ediyor.
Baska boka da yarıyoruz.
Perde asmak.
birazdan çamaşır makinesi duracak ve çamaşırları asacağım. asmayalım da besleyelim mi?
Çocuk da doğuruyorsa neden olmasındır.
Olması gereken erkek kız eşittir.