bugün

entry'ler (853)

neden iyi insanlarla karşılaşamıyoruz sorunsalı

O iyi insanlar enkaz altında kaldılar. Geriye depremden ders almayıp daha çok azıtan, su sırasında 1 defa su aldıktan sonra tekrar aradan kaynak yapıp başkalarının hakkına giren, evi hasarsız olup ta yardımlardan yararlanmak için sabahları çadırda kalan akşamları evinde yatan, gıda ve hijyen malzemeleri dağıtan araçlar gelince komşularına haber vermeyen, işler için fahiş fiyat çeken, hırsızlık yapan, yalan söyleyen, iftira atanlar kaldı. iyi insana rastlamak zorlaştı.

gün geçtikçe azalan şeyler

Türk Lirası'nın değeri.

sözlük yazarlarının gülüşleri

Depremde evimi, işimi kaybettim, susuz ve parasız kaldım. Kpss'den atanma umudumu kaybettim. Kyk borcumdan dolayı Vergi dairesi banka hesaplarıma bloke koydu. Kredi kartı ve ihtiyaç kredisi taksitlerini ödeyemedim. Dolayısıyla nasıl güldüğümü unuttum.

mülakatın kaldırılması

Mülakat kaldırılsa ne değişir ki? Referans isteyen kurumlar var. Mülakatsız alım yapan kurumların bazıları öyle şartlar yazıyor ki tüm ülkede tek kişinin kriterleri uyuyor. ismini duymadığımız meslekle alakası olmayan sertifikalar, çalışma yetkisi olmayan meslekte bilmem kaç yıl tecrübe istiyorlar. Alım ilanında alacakları kişinin adı ve soyadını yazsalar da bize boşuna zaman kaybettirmeseler diyecek dereceye geldim.

izlenen en kötü film

Destere
Sabit Kanca.

karşı cinste aradığın en önemli özellik

Eskiden nefes alsın yeter diyordum. Şimdi nefes almasa da olur ben entübe ederim.

vestel

Telefonları Çin'den kalitesiz olarak getirip kendi logosunu ve Türkiye'de üretilmiştir ibaresini basan markadır.Aynı zamanda ithal telefonlara ek vergi için hükümete öneri sunup telefon fiyatlarının uçmasına sebep olmuştur.

sözlük erkeklerinin elleri

Full house.

kitap alıntıları

Karşındaki seni çözene kadar varsın, çözüldükten sonrası hep bir sıradanlık. Ahmet Batman.

hem fakir olup hem de sigara kullanmak

Atanamayan üniversite mezunu olarak az maaşla alan dışı bir sektörde sigortasız çalışınca normal olan bir durum. Telefon faturalarını mı ödeyeyim, banka taksitlerini mi ödeyeyim, ayakkabı ve giyecek mi alayım, telefonum bozuk yenileyeyim mi ve daha sayamadığım bir çok derdim var. Hiç birini yapamayınca sigara alıyorum.

gecenin rap şarkısı

Rap sayılır mı bilemem ama Sancak - inat.

en iyi gazoz markası

Litrelik olanından çıkarsalar ankara gazozdur.

moba oyunların kanser etmesi

Sürekli reklam gelmesi ve uygulama içi satın almaya zorlamasıyla isyan ettirir.

sözlük yazarlarının instagram hesapları

http://instagram.com/aydinaslanyurek

gün geçtikçe azalan şeyler

Güven, dürüstlük, saygı, aşk.

yakışıklı erkeklerin çirkin kızlarla çıkması

Çirkin şansıdır. Şaka bir yana yüreği güzeldir. Yatakta iyidir. Zeki olabilir. Erkeğin ruhuna hitap ediyordur. Erkek seviyorsa kız çirkin bile olsa o kız erkek için dünyanın en güzel kadınıdır.

erkekler neden bu kadar basit

Gizemli olup bizi çözmenizi bekliyoruz çözemiyorsunuz o yüzden daha anlaşılabilir olmaya çalışıyoruz.

yalnızlık

Bazen bir ödül bazen de bir cezadır.

yaşadığınız şehri ismini söylemeden anlatın

Tek kelimeyle, künefe.

gece yatmadan önce boxerı çikarmak

Bir kadın nasıl sütyenini çıkarıp yatıyorsa bu da onun kadar normaldir.