bugün

(bkz: yaşından küçük göstermek ama vermemek)
bi yaştan sonra avantajdır. şanslı kişilerdir bunlar.
p: polis
tp: tuzlu popcorn

p:iyi akşamlar ehliyet ruhsat lütfen
tp: bir saniye burda bi yerde olacak
p: yaş kaç kaçırmadın değil mi lan arabayı?
tp: yok abi ne kaçırması kendi arabam
p: iyi iyi görecez şimdi sen bir çıkar şu ruhsatı ehliyeti
tp: aha da buldum al
p: tamam devam et
küçükken eziyet olsa da yaşlandıkça değeri anlaşılan nimet.
çoğunlukla avantajdır. genelde minyon tipliler küçük gösterir.
minyon tiplere özgü olmayan durumdur.

185 boyuma rağmen kısa saç ve temiz bir sakal traşı sonrası gayet küçük gösteriyorum yaşımdan.

berberin "lise kaç abisi?" sorusunu çok kez gülerek cevaplamışlığım vardır. aynı şekilde üniversitede beni çömez sanan kişileri yerin dibine batırmışlığım da vardır.
kadınların rüyası erkeklerin kabusu olan durum.
Bayanlar için avantajdır.
20 yaşına kadar kötü olan 25 yaşından sonra oldukça işe yarayan bi durumdur.
Çocukken ' yaşlanınca göstermeyeceksin işte' diye kandırılan insandır.
bazen avantaj olarak görülür bazen de dezavantaj olarak görülmektedir. kimileri yaşından küçük gösterdikleri durumunu sevmeseler de bazıları için sorun olmaktan çıkar keyfini çıkarırlar. benim ise tam anlamıyla içinde bulunduğum durumdur. ben bile bu durumu o kadar benimsemiş olmalıyım ki, gayri ihtiyari olarak bir zamanlar yaşımı soranlara hep 24 yaşımda olduğumu söyledim. şuan 27 yaşında olsam da hala küçük çocuk gibi davranırlar iş yerinde ve bazı topluluklarda. ilk kez tanıştıklarım 18-23 yaşında olduğuma dair beni bile inandırmaya çalışırlar.
Minyon olmaktır.
ruhta biter, giyinmekte biter ve en önemlisi de tipte biter.
Her gittiği yerde 'hastane vs.' kimlik sorulmasıdır. Her ne kadare küçük göstermek bir avantaj olsa da arkadaşlarının içinde tek kimlik sorulan kişi olmak gibi de kötğ bır yanı vardır.
tanımadığınız bir adamın size "abisi" diye hitab etmesi demektir. 26 yaşındayım ve kirli sakallıyım ama yetmiyo demek ki.
sakalsız olmak durumudur. fiziken çok iyi olabilirsiniz ama sakalınız yoksa bu konuda bir adım geridesinizdir.
zamanında sakallarım olmadığı için 'köse asker' diyen bir abimiz vardı bana zira askerlik görevimi yerine getirmeme daha vardır.
(bkz: nil karaibrahimgil)
bayanlar için genelde kısa boylu olup esmer olmamanın getirisidir. bir yaşa kadar kötü, bir yaştan sonra iyidir.
Çoluk cocuğun etrafında dolaşmasına sebebiyet verir , avantajları oldugu gibi dezavantajları da vardır .
Sevgilinin adını sübyancıya çıkarabilir.
30 yaşını geçtikten sonra değeri ve önemi anlaşılır.
yaşınızı söylediğinizde insanları şoke edecek durumdur. yaş ilerledikten sonra hoşa gider.
her sakal kestiğim durumda başıma gelen olaydır. sakalsız yaşım hiç bir zaman 13ü geçmedi isyandayım!
25'inde bile lolita olarak anılmayı sağlar, iyidir iyi.
hazal kaya'ya tam uyan örnek.