bugün

Yazımı kendi çapıMDA okuyabileyim o bana yeter diyen kişidir.

Ben de tam aksine tüm harfleri birleştirerek yazarım kendi el yazımı olusturdum. Harflerin arasında boşluk birakamiyorum çünkü kalemi kaldirmadan yazıyorum bu illetden kurtulamiyorum.

Kendi doktor yazımı gelistirdim.
yaptıkları işler de kişilikleri kadar özensiz ve düzensizdir. kafası sürekli karışık ve ne yaptığını bilmez insanların yazıları kötü oluyor.
görsel
Ders çalışırken motivasyon kaybına uğrayan insandır. Hiçbir şey yazası gelmiyor insanın.
Benim yazım çirkin, tek bir yazı stilim yok birden fazla yazı stilim var ki hepsi çirkin. Bazen kullandığım kaleme ve kağıda göre güzelleşebiliyor.
Aslında çirkin yazı yok,mutlaka bir okuyanı vardır.
Olay hızlı yazmakta aslında ders notunu hemen halledip tenefüse çıkmak gibi,zaman kaybedemem kendim anlasam yeter demek gibi,hızlı yazmak olay.
Maalesef benimdir.

Her işi hızlı yapmam gerekiyormuş gibi hissetmemden dolayı sanıyorum.

Benden başka okuyabilen yok. Resmen kripto.
Solak olabilir.
Yazdığımı okurum yeter. Bozuksa bozuk size ne kazandırdı ki güzel el yazısı
Bazen kendi yazısını bile okuyamayan insandır. Üniversitede bir sınavda, okunan soruları kağıda yazdıktan sonra hangisinden başlayayım diye bakarken sorunun birini okuyamayıp asistanı çağırmıştım soruyu tekrar yazdırsın diye*. Önce saf saf suratıma bakıp sonra dalga geçerek tekrar söylemişti soruyu. Çirkin yazıda zirveye oynuyorum. zirveyim hatta, hadi bakalım.
Allah affetsin benim yazım gerçekten çirkin, bazen ben kendi yazımı bile okuyamıyorum! Avantajı ise üniversite de kimse sizden not istemez.
içinde yer alınandır, özel gayret sarf edilmeden, kendiliğinden, olan.
Neyse ki yazım güzelde sorun yaşamıyorum.
iş arkadaşlarına zulüm ediyordu. Bir bırakmış gitmiş sanki bi bok anlıyoruzda not yazmış.
nedense doktorlar eczacılar ve psikologlardır hepsinin yazı şeklini gördüm hepsi aynı karizma olsun diyemi kötü yazıyorlar anlamadım ki.
Genelde zeki insanlar oldukları söylenir.
doktor olma ihtimali vardır.
1. Sınıfta ödevlerini yapmamış öğrencilerdir.
benimdir , bazen kendi yazımı bile okuyamıyorum.
eline uzun zaman kalem almayınce her insanın olduğu insan.
öğretmenlerim karakteristik bir yazım olduğunu söylerdi. arkadaşlarımsa "bu ne lan böyle arapça gibi" diyor.
üzücü tabii. öğretmenlerimi dinlemeyi tercih ediyorum bu konuda.
Yazısı çirkinse büyük ihtimal el sanatlarına yatkındır. Daha kolay enstrüman çalıp resim yapabilir.
Adam gibi adamdır. Gösteriş meraklısı değil, olduğu gibidir.
ondan fazla farklı yazı tipiyle yazabilenler için sadece ufak bir sürprizdir.

(bkz: kaligrafi)
hep özendim büyük yazan ve defteri düzenli olanlara... yazım karınca yazısından hallice...

+not isteyenlerr hazır mısınızz?
-hazırız b.n.l.b.n
+ooooo kimin yazısı büyüteçle okunur?
-bana ne lan bana nee..