bugün

çirkin bir yazıya sahipsindir imrenmişsindir hep beyaz kağıda inci gibi harfleri döktürenlere. neden olduğu bilinmeyen bir sebeple yazısı çirkin olan her insanın resim kabiliyeti çok iyi olur. neredeyse bütün karikatürist lerin yazısı çirkindir.
fazla kasmayan ya da üstüne çok düşmeyen insandır. aslında her insan güzel yazabilir.
bu yazı alındaysa durumu vahimdir.

(bkz: alın yazısı çirkin olan insan)
sirf bu sebepten sevgilisine el yazisiyla mektup yazamamis vatandastir. cesaret edip bir seyler karalamak istediginde ortaya cikan sey bir nevi antik caglardan kalma kervan haritasina benzer. utanc verici lan. birisine not bile yazip verirken 3 kere dusunuyorsun haci...
çok daha kötüsü için (bkz: imzası çirkin olan insan)*
solak olması muhtemeldir.
bazen kendisi bile okuyamayandır.

(bkz: kendimden biliyorum)
(bkz: doktor olur)
(bkz: doktorların bile yazısına özeniyorum lan)
genellikle hiperaktiftir. yada arapça dersi almıştır yıllarca.
insanın kazma yerine konma sebebi.
üniversite mezunusun bu nasıl yazı derler.
ulan sanki kaligrafi okudum amına kodumun üniversitesinde.
Harfleri eğri büğrü yazan, insanların yazılarını okumakta zorlandığı kişidir. Genelde çirkin yazmaya sebep olan hadiseler ilkokulda başlar. Misal; 5. sınıftayken sınıfa bir müfettiş geldi. En önde oturuyorum. Şöyle bir defterime baktı. Sonra öğretmene döndü dedi ki; ''Bu çocuğun ne biçim yazısı var. Bu çocuğa güzel yazmasını öğretin!, 5'e giden çocuk böyle mi yazar!'' O piç öyle dedi diye inat ettim. o gün bugündür hala çirkin yazıyorum.
cevresindekiler tarafindan gaz verilerek 'yavrum doktor ol sen ayni doktor gibi yaziyorsun' denilen insandir.
çevresindekiler tarafından, o kadar okula gittin şu yazını bi düzeltemedin şeklinde azarlanan insandır. yazısı çirkin olan insanlar genelde yazdıkları iyi olan insanlardır. şiir veya diğer yazım türlerinde başarılılardır.
kendi gibilerle bir araya getirilip topluma kazandırılması gereken insan. doktor olabilir bunlardan mesela, boş boş gezeceklerine...
doktordur. fakat bu neden böyledir anlamış değilim. o kadar şeyi öğrenmek elde tutukluğa mı neden oluyor, ben doktorum havası yazıyı mı bozuyor bilinmez. tek bildiğim eczacının işi zor.
özensizdir.
malumunuz olduğu üzere gelişimde bireysel farklılıklar vardır. güzel yazı yazamayan insanların ilkokulun ilk dönemlerinde (6-7 yaşlarındayken) ince parmak kasları yaşıtlarına göre daha az gelişmiştir. bu nedenle yazıları yaşıtlarına göre çirkin olur.yaşıtlarına oranla daha fazla yazma alıştırmaları yaptırılmadığı taktirde kritik dönemi verimli geçmediği için ilelebet çirkin yazı yazarlar.
birinci sınıf çocuğudur veya hızlı yazıyodur.
cidden cok merak ediyorum ilkokul öğretmenimin dediği gibi karakterleride cirkin midir acep.
kesinlikle doktordur. bi de arabayı temiz kullanır.

(bkz: eczacılık fakültesi)
araştırmalara göre zeki olan insandır.
yazısı çirkin olan insan sınav sonrasında dışlanan insandır. hem kopya vermeye çalışırsın karşılığında trip atarlar.
resmi evrağı el yazısıyla yazamayan kişidir ki mecbur kaldığı zamanlarda o satır aşağıya doğru ilerlemektedir.böyle bir evrakla da dalga konusu olmak kaçınılmaz olur.
30 sayfalık staj defteri doldururken ulan ben zor okuyorum hoca fena sövecek diyen adamdır.