bugün

yazarların yaz tatilindeki planlarıdır.
balkona sisme havuz atip yuzmek.
Sanayiye gitcem . makine mühendisliği hazirliktayim elim iş tutsun başlamadan bölüme .
ramazan bitimine kadar, spora gidip, aynı zamanda yabancı dil kursuna gitmeyi planlıyorum (ispanyolca büyük ihtimal), temmuz sonu ağustos civarı kuşadası, fethiye 1hafta-10 günlük tatil.
vallahi ramazan bayramı tatilinde, ukrayna lviv-odessaya gitmeyi düşünüyorum. kafa tatil arkadaşı arayan sözlük yazarı kardeşlerimi beklerim.
Istanbul. Pek ayrıntılı bildigim oraları söylenemez. Yine atla bi dolmuşa ve bin begendigin bir yerde. Son yaptığım üsküdardı. Sevdim.
Gemi turu olabilir.
(bkz: cruise gemi turları)
ya pamuk tarlasında ya da fındık tarlasında karın tokluğuna çalışma. hatta her ikisini de yapabilirim.
Kız arkadaşımla geçirmek niyetindeyim.
Tabi ortada tek bir sorun var, onu da siz biliyorsunuz...
tatil mi ne tatili ula senelik iznim 5 gün onda da evde osura osura uyurum artık. 5 gün iznimde de habire ofisten ararlar şunu napıcaz bunu napıcaz diyip dellendirip yarı mesai yaptırırlar bana gibime geliyor
günlerdir yapmaya çalıştığım ama bir türlü işten güçten vakit ayırıp yapamadığım plan.
alt tarafı bi otel ayarlayacağım, yok olmadı işte.
stres yapmaya başladı bünyede.
akşamları işten eve gelince sahile inip kola içip çekirdek çitlemek. çok çılgınca geliyor biliyorum ama bir daha gelmeyeceğiz dünyaya..
Haziran ortası kemerdeyiz.
Rahatça markete gidebilmek.
Hâlâ plan yapan var mıdır bilinmez, pandemi - karantina - yasaklar şunu öğretti yarın ne bok yiyeceğimiz belli değil.

Tam açıldık derken her an bi yasak gelebilir.

Hükümet bu yaz antalya - bodrum yasak, balıkesir altınoluk serbest diyebilir.
ben kütahya ya gideceğim. kendi öz irademle kütahya ya gideceğim. entry bu kadar.
Çalışmak. Son 4 yılımın bütün yaz dönemlerinde aktif olarak çalıştığım için herhangi bir tatil aktivitesi içine giremedim bu sende aynı şey olacak.
kamp yapmak olur sanırım.
benimki yazlıkta havuza ve denize girmek, belki bir de avşa adasına gidebilirim.
Yüzme dersi almayı bu ay tamamlayabilirsem, temmuz ortalarında o müsait olursa, onunla bir hafta tatile gideriz. Onunla ayarlayamazsak, arkadaşımla o da olmazsa tek başıma giderim. Planım bu.

Tek başıma gidersem muhtemelen mersin e giderim, diğer planları bilemiyorum.
otel fiyatlarına şöyle bir baktım da ya ben matematiği bilmiyorum ya da biri bize şaka yapıyor.
şaka bir yana çoğu kişinin sırf ulaşım ve konaklama ücretlerinin yüksekliğinden ötürü yapmayacak olması mümkün olan planlardır.
yok. ben zayıflayıp umreye gidebilecek duruma gelinceye kadar yıllık izin almıcam. iş ev iş ev iş ev iş ev.
Hayat felsefesine göre değişir.

Misal şu aralar tatildeyim. Tatil için türkiye'ye gelmeye başladım , gerçekten çok ucuz. Size de tavsiye ederim.