bugün

dişleri fırçala.
Dön dolaş dön dolaş.
Kalk su iç.
Tvnin karşısına geç.
Uyu. Tekrar kalk. Yat.
Uykun kaçsın yine git. tv izle orada uyu falan gibi ritüellerdir.
Geceliğini neden bu kadar betimledin anlatsana biraz?

Yalnız bu çok havalı ya, kıskandım. Hahahah. Ben baba pijaması versen uyurum. Bence bu kadar kasmaya gerek yok altı üstü uyucan yani.
diş fırçalamak falan bunlar zaten olan şeyler. anormal olan, hani nasıl ayaklarınızda bir bebeği sallayarak uyuttuğunuzu göz önüne getirin. ha işte bebek yok, yastık da yok ama ben her sırt üstü yattığımda ayaklarımı sağa sola sallayarak kendimi uyutuyorum! normal biri olmayı gerçekten çok isterdim.
Diş fırçalanır. Odanın lambası kapatılır. Koridorun lambasından gelen ışıkla odadaki dolaplı aynaya bakılır. Gülümseyerek dolaplı ayna kapatılır. Daha sonra koridor lambası kapatılır. Tabi o sırada elimde telefon olur onun ışığıyla yatağıma girer. Şarja takıp yastığımın altına telefonu koyarım. Ve yatarım.

Evet psikopatım heralde.
lavaboda el yüz yıkama. lensleri çıkarma ve atletle şort kombinasyonlarını giyme. sonra pc den güzel bi natgeo belgeseli açıp pc nin otomatik kapanma ayarini yapma. ardindan telefon sarja takip alarm kurma. kafayi yastığa koyma.
Hepimiz telefonu sarja takiyoruz en fazla.ne bu abarti ?
Kız bi ritüel listesi çıkartmış o listeyi tamamlayan dek benim uykum kaçar zaten o kız uyuyo mu acaba hiç..

Benim dis fircala yüze sürülecek losyon falan varsa sur ve yat.
Başta bir sigara yakılır,
Sigara ile eşzamanlı olarak sözlükte sevdiğim insanlarla mesajlaşılır,
Dişler fırçalanmak için banyoya gidilir,
Ondan sonra saç yıkanır, taranır, fönle hafif kurutulur.
Tuvalete gidilir, Bi posta işenir,
Yatağa gelinir, yastık kucağa alınır ve atlet-Şort uykuya dalınır.

(Sabah uyanıldığında yazar hangi şekilde uyumuşsa sabah da öyle bulur kendini.)
1.5 litrelik su şişemi doldurup yatağımın ucuna koyarım. diş fırçalamaydı dalndı filandı bittikten sonra yatmadan hemen önce o suyu içerim.

5 dk sonra bastıran çişle kalkmak zorunda kalmasam her şey daha mükemmel olacak.
Yatağımın karşısında olan dolabımın aynalı kapağını açmak ki karanlıkta kendimi görmemek. (bkz: ayna fobisi)
Dişimi fırçalar hapımı atarım. Zaten antidepresan etkisiyle yatağa kendimi atmadan hayvan gibi uyumaya başlarım.
baya küçükken tuvalete gitmek,diş fırçalamak iken biraz büyüyünce sabunla yüzünü yıkamak ve diş fırçalamak oldu. kendimi bildim bileli böyle,çok nadir düzen dışına çıkmışlığım olmuştur.
alex i özlemek. her gece en az bi kere özlerim. çık gel be kaptan.
Vikipedide herhangi bi biyografi okumak,cahil geldik cahil gitmeyelim bari kafası
bi adet siyah kedi kesmek.

ritüel ne amk.
sözlükte mesajları yanıtlamak, diş fırçalamal,su içmek ,tekrar mesajları yanıtlamak , kapanış.

insanın telefonu olmayınca tek bağı sözlük oluyormuş. kahrolsun yavaş tamirciler.
mutfağı toplamak.
dua etmek.
mobil sözlükte takılarak uyuyakalmak.
önce 1 bardak su içerim , sonra dişlerimi fırçarım ve mutlaka işerim.
diş fırçalamak, yüz yıkamak, alarm kurmak.
nutuk okumak.
nutuk okumak.
nutuk okumak.
''O'' nun icin dua etmek.
Gün içersinde küfrü hak edenlere küfür eder rahatlarım.
uyku öncesi sigarasıdır.
tavanı seyrederek hayal kurmak ve bir türlü uyuma kısmına geçememektir.
rainymood eşliğinde bir sigara içerim çüküm yerinde mi diye kontrol eder yatarım.
güncel Önemli Başlıklar