bugün

yazarların saf bir halde yaptıkları, yaran tespitlerdir. eğer yazar, erken yatıp erken kalkıyorsa ve bu saatte hala yazıyorsa, kaçınılmaz bir durumdur.
-insanın kendi kendini öldürmesi, intihardır.
sigaranın sonunu çayın sonuna denk getirmeye çalışmak.
bir şeyi hayal edersem kesinlikle gerçekleşmiyor. Bir durumu düşünmemeye çalışmak o kadar zor ki. geleceğim hakkında hayal kuramıyorum ne acı. her şey belirsiz olmak zorunda.
sanırım inci sözlük:

başlık: jean jacques isminde hiç rizelinin olmaması

entry: çevremde rizeli olan tek arkadaşımın adının sedat olması sonucunda ortaya çıkardığım tespit.

edit: çok pardon itu sözlük'te görüyorum şuan ama ben hiç itu'ya girmedimki. heralde inciden başlık silindi itudaki adam da inciden çaldı.
yaran başlıkların yarmadığı gerçeği.
Ask diye bisey yoktur,sadece ego tatmini vardir.
(bkz: bu sefer yardırmadı)
yanımda sevgilim varken herkes bana bakıyor, yanımda sevgilim yokken ben herkese bakıyorum. ama asla eş zamanlı bakışma olmuyor.
fetih 1453 filmini izlerken yaptığım inanılmaz tespiti ve mantık hatasını paylaşıyorum: 1453 yılında kameramı vardı?
sözlükte cidden inandıklarını yazan yazar sayısı oldukça az.
gördüğüm tüm üzerinde b yazan kulaklıklar 300 tl, b yazmayanlar 20 tl. yani b=280 tl.
feministlik kocayı komünistlik parayı bulana kadardır... kendi tespitim olmasada tespit la işte.
"kötü söz söylemek üstüne ne düşünürsünüz bilmem, ama küfretmenin mutlulukla bir ilgisi olmalı" *
(bkz: yoğurtta yemek yağı bırakan hanzo)
(bkz: uludağ sözlük halkının yarılmaya olan merakı)
hayatımı yazsam roman olur diyenler, umarım cin ali kitabını roman sanmıyorsunuzdur. yok yani varsa yanlış anlaşılma düzeltelim istedim.
otobüsü beklerken sigara yakmazsam o otobüs gelmez..
kadınlar hamamında çalışan kadınların hemen hemen hepsi lezbiyendir. özellikle masaj görevlileri.
bir insanın zihin gücüyle kaldırabileceği tek şey sikidir.
cok etliyim ya. Simdi kendimi biraz minciklayinca fark ettim. Nasi zayiflicam ben? Offf offfff!.
eti cinde cin etinin olmaması.
Cappy MeyveTanem ŞEFTALi nin içindeki meyve parçacıklarının tadının bulgura benzemesi
kadınlarda erkeklerin kaslarından güçlü sadece bir kas vardır. çene kası.
rocco sıkı şekerin tadının şampuana benzemesi
adamın kafasına taş atarsan kafası yarılır.
Yo yo - Rap müziği.
Oy oy - Halk müziği.
Ay ay - Halil sezai.
Ya ya - Hande yener.