bugün

yazarların uzun zamandır tekrar etmedikleri eylemlerdir.
ip atlamak, uğur böceği yakalamak, çamurdan pasta yapmak vb...
big king yemek.
hayal kurmak.
Msn açmak.
kafa dinlemek.
iç dökmek.
bir insana değer vermek. hayvanları ve doğayı seven biriyim ben türümüzü sevmiyorum ne yapayım, ne kadar adi olduğumuzu farkına varamadınız mı yoksa. ha ya da siz de kendine dürüst olamayanlardansınız, anladım. uzun zamandır simit ve poğaça yemedim. buralarda yenmiyor lezzetli şeyler.
sakin olmayı başarmak. gözlerimin içini güldürmek. sevdiğimi mutlu edebilmek.
yedi kule zindanlarını ziyaret etmek.
konsere gitmek.
nargile içmek.
anket sorusu yanıtlamak.

geçen durdurdu yola biri sınava gidiyorum dedim, tamam abi dedi.
Sabah erkenden uyanip okula gitmek.
entry girmek.
piknik.
saatlerce ders çalışmak..
sinemaya gitmek.
şehirler arası yolculuk.
spor yapmak. yaz okulu sınavlar yolculuklar derken yalan oldu.
gece olduğunda sıkıntısız, rahat kafayla yatağa girip 5,5 saatten fazla uyumak.
- istanbul'a gitmeyeli 1,5 sene.
- 10 gün fazla sakal uzatmayalı 3 sene.
- birini sevmeyeli 5 sene.
- facebook kullanmayalı 6 sene.
- sigarasız bir hayat sürmeyeli 8 sene.
- düzenli anne yemekleri yemeyeli 11 sene.
en son 6. sınıfta sigara içmiştim. o da yarım tane, zar zor. bugün bi tane içtim, hem de dibine kadar. olay şöyle oldu; kuzenle geziyorduk. bi tane markete girdik. orda şey vardı, ne derler ona. böyle rakam yazıp içine 1 lira atıyorsun ordan sigara paketi düşüyor. bizim eleman dedi ki; lan bi şansımızı deneyelim bakalım çıkacak mı. attı parayı, bi tane uzun marlboro düştü. sevindik falan. ama şöyle dedik; lan iyi de, biz sigara içmiyoruz ki. sonra ver dedim bi tane. ama ateş yoktu. gittim bakkaldan bi kibrit aldım. sigara ağzımda duruyor. sigarayı yakabilmek için 4 tane çöp yaktım. bi de bakıyorum etrafa kimse bana bakıyor mu, rezil oldum mu diye. neyse işte, beşinci çöpte yakabildim ancak. yalnız şöyle bi şey vardı. sigara dudaklarımın arasında değildi o esnada, dişlerimin arasındaydı. ezik büzük olmuştu başı. neyse, yaktım içtim. elime hiç almadım. yani sigarayı elime hiç almadım. hep ağzımdaydı. yani sigara ağzımdaydı. böyle artist artist yürüyorum falan. ağzımdan burnumdan dumanlar çıkıyor. herkes bana bakıyormuş gibi hissettim, fakat kimsenin siklediği yoktu. kendimi kabile reisi sanıyordum o esnada. ilk başlarda öksürdüm biraz. fakat sonra bi şey olmadı. kendimi harlem sokaklarında falan sanıyordum aq. zaten normalde de obie trice gibi yürüyorum. hem bi kere obie harlemli değil ki, detroitli. velhasıl kelam, ellerim cebimde mavi gömleğim kazağımın altından sarkmış vaziyette ağzımda sigarayla yürürken güzel duygular yaşadım. ama ağzımda kötü bir tat bıraktı. geçsin diye 8 çikolata yedim. sigaraya mı başlasak ne yapsak.

obie,
http://youtu.be/4RS-1Jztbgk (sansürlü versiyon)
go card. ne yazık ki...
bana değer veren biriyle sevgili olmak. yanlış insanlarla oyalanmak.
cep telefonunu açmamak. cep telefonunu yaklaşık 1 senedir kullanmamak.