bugün

Nasıl geçtiği merak edilen büyük ihtimalle kıskanılacak gündür.
Bok gibi bir güne daha merhaba dünya.
yarısı yine kütüphanede geçecektir. bi diğer yarısı da derste zaten...
gayet yoğun, uykusuz bir şekilde çalışarak. *
Afedersiniz ama yarrak gibi bir gün benim için.
ilk günden işe gidemedim.
Üzerine birde aradılar açmadım.
Ve büyük ihtimal ilk günden kovuldum.
Henüz hiç bir bok yapmadan geçip giden ve geç uyanmış olarak başlanan gündür.

Ciddi ciddi depresyondayım sanırım.
izin günü. bi sekmede prison break açık bi sekmede burası açık bi sekmede ekşi sözlük açık bi sekmede onedio açık bok gibi bi gün saat 2 ye geliyor hiç bi bok yapmadan geçen bir izin günü daha.
görsel
Bok gibi geciyo cok net uykusuzum bogazimda kuruluk o takilma hissi gecmiyo surekli yutkunasim geliyo bi de acim gecede kustum ne yediysem sikiyim cok her seyi suan.
Etrafımız o kadar çirkefle dolu ki, temiz kalmak için tek çare, kendi dünyamıza çekilmek.
Öyle bir pazartesi.
dersimin öğlen olduğu tek gündür. mutlu eder.
Okulu ekme günümdür.
sabah 6'da kalk, köpekle 45 dk yürüyüş, kahvaltı yap trafige kalmamak için 1 saat önce yola çık 30 km 1 saate al. sonra çalışmaya devam şimdilik.
Bok gibi.

Rahatladın mı?
Üç gündür süren uykusuzlukla * okulda ve işte ruh gibi dolaşmak. Evet sanırım tam olarak bu.
Sinir küpüne döndüm bir ara. Hatta toplantı yüzünden öğle yemeğine 2 de çıkabildim. O kadar makyaj yaptım beklediğim gelmedi. Gerçi hala bi umut kapımı çalar mı diye de bekliyorum da neyse.

Her haliyle saçma bir gündü.
sabah doktora gittim. götümde sorun var, bi aç bakalım dedi. açtım baktı, bundan bi şey olmaz dedi. dedim olum gece uyuyamıyorum bana 5 gün rapor yaz, yazamam yarın okula gidersin dedi, yazmadı.

öğleden sonra eski okuldaki müdür yardımcısı aradı. görevlendirmen iptal edilmiş gelip burda göreve başlaman lazım dedi. dedim ne alaka benim bir günlük raporum var amk. yarın gelirim.

hay sikeydim böyle pazartesiyi de böyle işi de.
Vatana millete dine irfana hayırlı bir evlat olma niyetindeyim, bakalım hedefi tutturabilecek miyim?

Hayat çok heyecanlı lan!!
Kendisi gelmeden stresi çöktü. Şimdi oturduk muhabbet ediyoruz nasıl olacak bu işler diye.
Pazardan belli olurmuş.
güncel Önemli Başlıklar