bugün

fleshlight, tam köşede duruyor.
Bizzat kendimdir.

Yasamam bile mucize.
içi boş 10'lu halley paketine itinayla tıka basa doldurulmuş kabak çekirdeği kabukları.Oda resmen çöplük.
Metal Marlboro kutusu içinde bitmiş çakmak koleksiyonu, 1990lı yıllardan kalma faks modem kartı, baya fazla eski otomobil dergileri, l-manyaklar, 48lık yatık çift webber karbüratör (manıfoltu ile fakat arızalı), yatağının altında bi ara 4 ileri şanzıman vardı, Arabamın yedek amblem yazıları, yedek benzin otomatiği ve su pompası, he bide arka salıncakları var! En ilginci de benim amq insan bukadar araba parçasını odada tutarmı? He bide televizyonun yanında distribütör var.
mini buz dolabı ve içi kahve dolu termos. geçen gün termosu açtığımda kokudan dolayı duvarlarda hafif aşınma oldu.
Tuvalet kağıdı .
Evet gercek.ama kullanisli oyle demeyin .
Odanın bi duvarındaki yarım kalmış resim.
eski akvaryumdan yapilmis çöp kutusu.
yaklaşık iki yıllık bir mandalina.
iki yıl önce dalından henüz yeşilken kopardığım,israf olmasın diye atamadığım bi mandalinam var.
yetişsin diye bekledim,bi türlü yetişmedi.
zaten artık mandalinaya da pek benzemiyor.kahverengi bi gülleyi andırıyor.
fosilleşme aşamasına geçti, petrol oluncaya kadar atmıyacam.
ışın kılıcım, savunma amaçlı.
süs amaçlı duran hançer. fakat son gunlerde esrarengiz bir sekilde kaçmıştır.
10-15 adet karışık rap cd'leri. 2003 te var 2013 te
10-15 adet karışık rap cd'leri. 2003 te var 2013 te.
En az 100 su maymuncuğu ile dolu bir su kavanozu... Rengarenk ya çok seviyorum...
1.50 boyundaki zeus heykeli. Hangi kafayla aldim koydum bilmiyorum. Aramizda siddetli gecimsizlik var. ne desem sinirli sinirli bakiyor. Ben sana ne yaptim be adam. Lanet olsun derdin ne ki.
Gaz maskesi.
Ebeveyn banyosu sanırım. Öğrenci evinde yatak odasına sahip olmanın en güzel yanı da bu işte ; bireysel bir banyoya sahip olmak.
süs kabağı
kozalaklar
pelit kabuğu.
Kitaplığımın önünde içinde bir iki tane kuru üzüm bulunan küçük bi kase var. Yıllardır orada. Alıştık artık birbirimize. Oda odamın bir parçası artık. Seni seviyorum kuru üzüm kasesi.
Minik sünger beyindir üzerinde kullan ya da kaybet yazıyor.
Ben varım yetmez mi?
Şöyle bir baktim da garip bir sey yoktu, gayet normal bir oda. Kendimi kutluyorum.
bir adet 2MW lazer. üzerinde wicked laser arctic yazıyor. kağıt bant felan kesebiliyo. bir de sigara yakıyo.

not:üstteki iki 2MW 2 milivolt değil, 2 megavat birimini ifade eder.
Duvarlarin ustune kursun kalemle yazilmis ders notlari,formuller vs.
sokaktan bulunma köşeli oturma grubunun, bir parçası koltuğum. öğrencilik sefil hayat a dostlar.
boyalarım.