bugün

yırtık zebra perde.
Tesbihim olabilir.

görsel
Doğduğumdan beridir evimizde ve odamda darbuka var. Bir kere olsun bunun evde ne işi var diye sormamisimdir öyle durur bir köşede. Bir anımı da anlatayım aklıma gelmişken. Küçükken kolumu sokmustum darbukanin arkasındaki acikliktan. Nasıl soktuysam kolumu geri cikartamadim denedim ama yok çıkmıyor dayak yiyeceğim diye ağlaya ağlaya zorladim ve sonunda çıkardım sonra da attım bir köşeye. Dayak yemek için durduk yerde sebep yaratacaktim son anda kurtardım paçayı.
tibetten gelen küçük bir heykel.
Dolabımın çekmecesinde glock 17 var, airsoft ama.
Şu çiçek olabilir.

görsel
klima çok ilginç bir cihaz. yazın serin kışın sıcak yapiyor odamı.
çekic. dogru mu yazdim bilmiyorum.
yüzüklerin efendisi haritasının tablosudur.
odamdaki en ilginç şey benim...
halat. bunu gören bi arkadaşım dehşet içinde odamda neden bir halat olduğunu sormuştu. ben de tahmin ettiği üzere, intihar etmek istersem aramam zor olmasın diye cevaplamıştım. halbuki o halatla düğüm pratik ediyorum, yatakta teklememek için.
Mezar taşı var odamda.
Yassı, siyah bir taş. Zebra desenli.
bar da tanıştığım kadın. ne ara eve gelmişiz hatırlamıyorum gitte diyemiyorum. iki de bir sarılıp duruyor.

onu geçtim yaşça benden de büyük şansıma tükürüyüm.
kendim. düşündüm, etrafa bakındım da daha ilginç sıradışı bir şey bulamadım.
Odayı bilmiyorum da yastığının altında yatağımın içinde LEGO parçaları var şuan. Çocuklu evin olmazsa olmazı bu sanırım. Oyuncak firmasına çağrıda bulunuyorum insan şunu az yumuşak yapar yahu!!
görsel
Ahan da bu.
Bitki ilaçlama bidoncuğu. Cam silerken uzanamadigim yerlere su tutuyorum onunla, hortum muamelesi yapıyorum.
Valla tavsiye ederim, çok işe yarıyor.
Yarım kilogram boş yoğurt kutusudur.
içine bozuk para, kalem pil falan atıyorum.
Aynanın önüne koyulmuş paralar. Yansıdığında paran artıyormuş annem öyle dedi. (bkz: manyak aile)
Bide perdemde asılı koca koca coğrafya notları, bakması çok hoşuma gidiyor.
Ne arasan vardır bir ben yokum.. Şu an en alakasız olanı kaloriferli bir evin odasında bulunduğumuzdan dolayı ufodur.
7 adet boş sigara paketi bulunmaktadır.çöpe atma vakti geldi de geçiyor.
denizaltı acil durum lambası.
eski sevgilim şeklinde bebek. hayır, kesinlikle şişme değil.
mouse pad olarak kullandığım dikiş nakış kitabı.iyi kayıyor ama hakkını vermek lazım.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar