bugün

Garip bir şekil de duvarda duran ve cicek koymak icin yapılmıs bir cıkıntı sahiden cicek mi koyuluyor ona.
Benim odam değil gerçi, kiralık yazlığın odası ama olsun. Yatağımda uzanan iskandinav bayandır. Evet ben de hasiktir lan diyorum şu an. insan gerçekten inanamıyor en başında.

Edit: özelden bana "yalancı ibne hadi ordan" diyen göt lalesi için gelsin. Osbir falan çekeni sikerun ha, yengeniz olur.

http://i.hizliresim.com/kYZP2A.jpg
2001-2002 yıllarından kalma dergiler.
Hiç Temizlenmeden temiz kalabilmesi. Hiç ilginc seyim yokmus ulan uzdu.
boş soda şişeleri..
neyse bir ara atarım.. (atamadı)
22 tane 4 gb lık hafıza kartı ve hepsi dolu bunlar için bi ara 100 gb üstü kart almak lazım.
beretta 7.65 tabanca .
odada bir yerde olduğunu biliyorum ama tam nerde şu an hatırlayamadım.
eski izmirli sevgililerden toplama bir yeni sevgili tamamlama kutusu.
elektrikli soba ayağı, ne işi var bende bilmiyorum.
kesinlikle ben.
çerçeve içinde bir adet marlboro, marlboro altına yapıştırılmış kibrit ve en altta da "ihtiyaç anında camı kırınız yazısı.

Not: üniversite yıllarımdan yadigar.
At var.Bildiğiniz bakır telle yapılmış at. http://hizliresim.com/dq4REL
5 tane adam. yurtta kalıyorum sözlük.
Oldukça sevimli kedi yuvası.
Bunun neresi ilginç diyeceksiniz: yavruyken hariç bir kez bile yatmadı. Genelde tam önünde yerde parkenin üzerinde yatıyor.
ütü masası. bazen de çamaşır sergisi. annem ne amaçla kullanıyor odamı inanın bilmiyorum.
1.80'lik olimpik yay var o galiba.
trafik dubası öyle kapı arkasında durup duruyo.
dondurucu. mutfakta yer yokmus benim odamda yerini buldu.
nikola teslanın plazma topu. gece açıp hayallere dalıyorum bazen.
Gardroptur. Iki tane yalniz benim odamda gardrop.
Kim hyun joong posterleri.
ışıldak adaptörü. o şey benden yaşlı lan, 30 senelik nerden baksan. mistik bi şekilde kapımın eşiğinde duruyor...

edit : rüzgarda kapım çarpmasın diye annem koymuş lan oraya.
Ganeşadır sanırım. Onun dışında 150-200 arası bir yaşta olduğunu tahmin ettiğim ağızdan doldurmalı tüfek var o da gayet ilginç. Para koleksiyonunu hiç saymıyorum, dünyanın her yerinden, ayrıca çok çok eski. Bateri de var aynı odada. Bi de boş 70'lik Jack Daniel's var hatıra. Eski sevgiliden kalanların külleri var. Ulan odanın demirbaşını çıkardım resmen. Benim oda komple ilginç...
Parmak arası plaj terliği. Evet onlarla dolaşıyorum evde.
Bende iki gardırop var ama
En ilginci bence witch'li nevresimim.
Yine çok marjinalim.