bugün

ben her zaman hayalimde 1,70 boylarında turuncu saçlı, hafif çilleri olan, beyaz tenli, yeşil gözlü tatlı bir kız hayal etmiştim. ama hayal ya işte? bekliyor insan. ancak, 4 haziran 2013 tarihinde eksik kalan yanımı tamamlayan insana şöyle bi baktım. muazzam siyah saçları, o inanılmaz siyah gözleri. dudakları, öpülesi dudakları. o sempatik tavrı, siyah gözlükleri... ben büyülenmiştim. işte o gün şunu anladım, sen istediğin kadar hayalinde ki kızı tasarla, hayalinin dışında bir kız gelecek. ve o kız, hayallerinin kızı olacak. inan bana.
Böyle okumalık.
görsel
Bu siparişlerin teslim süresi ne kadar? Kapıda ödeme var mı? Ürün bozuk çıkarsa iade edebiyor muyuz?
(bkz: (#22437417))*
akıllı bilmem ne falan demeyeceğim en gıcık olduğum şey bu. herkes akıllıdır hatta deliler hastahanesinde yatanları bile. mühim olan vicdanlı, kararlı ve sadık olabilmektir.
tamam çok dindar biri değilim şu an ama beni o alana çekebilecek biri olsun isterdim yani dindar olmasını.

bir d her konuda ciddi şekilde tartışabileceğim entelektüel seviyesi olmasını da isterdim. cahillerle işim olmaz bebeğim ahah. *

edit: bir de çok uzun olmasın lan ha bir de menemen yapmayı becerebilsin. mesaj atmayın seçiciyim, seçerim seçilmem. *
1.65-70 boyları arasında, kilosu normal, siyah düz saçlı, beyaz tenli, kahverengi gözlü, siktir aşık olduğum kızı tarif ediyorum!

(bkz: lanet olsun sana olan sevgime)
Bitmemiş cümlelerimi tamamlamama ihtiyaç kalmadan anlasın!
insan olsun lan insan.bak naz yapmasın,trip atmasın filan demiyorum.ama bari nazı,kaprisi,tersliği filan mantıklı olsun azıcık.naz ,trip filan yapmasın desem gider Ahmet abiyle takılırım.birazcık mantık çerçevesinde mantıksızlıklar yapsın.çok mu şey istiyorum ya.
O ilgilensin, ben ilgileneyim. Alkol dusmani olmasin arada soyle karsilikli parlatalim. O sevsin ben onu daha cok seveyim.
Şu an bulmaca çözüyor olabilir.
bembeyaz tenli, kıvırcık siyah saçlı kız bebek.
ne olursa olsun gelsin *
Ben ne diyeyim şimdi yaşayan bişey olsun işte.
oasis dinlesin.