bugün

(bkz: Ernesto Che Guevara)
görsel

Deniz Gezmiş'in, Mahir Çayan'ın, ibrahim Kaypakkaya'nın intikamı olarak Atatürkçüleri CHP'den atan Kılıçdaroğlu.
Margot robbie.
Özenmedim ve de idolude bulamadım.
idol; çoktanrılı dinlerde küçük boyutlu tanrı ya da tanrıça heykelciği ya da insan eliyle yaratılmış tanrı, put anlamına gelen bir kelimedir.
Dolayısıyla hiç kimse benim idolüm olamaz.
idol=tanrı

dindar rolü yapıp birilerine nispet olsun diye buraya hz muhammed yazanların şirk koşarak girdiği günahı varın siz hesaplayın.
büyük atatürk'tür.
ilkokuldayken bize bir form dağıttılar. Aileyle ilgili, evdeki durumla ilgili falan sorguluyorlar işte. Bir de idolünüz kim diye sormuşlardı.
ilkokul öğretmenimizin osmanlıcı olduğunu biliyordum. O sırada hocayı kandırmak istediğimi de net hatırlıyorum. Bu yüzden fatih sultan mehmetten başladım kanuniden çıktım djfjdf halbuki tek idolüm vardır o da babam. Yani ilkokul çocuğu bunu nasıl düşünür ya? Çok ilginç geliyor çocukken kafamızın bastığı şeyleri düşününce.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk Paşam.
Peygamber efendimiz (sav).
görsel
(bkz: mustafa kemal atatürk)
(bkz: imam kovalayan ateist)
görsel
her gün izlerim. her gün kendime kim olduğumu, ne olmak istediğimi hatırlatırım.
defalarca izlesem de o kurtarılabilecek bir canın acısını daima gözlerimde hissederim.

ama bu sır ha.
kimse benim gibi öküzden böyle bir şey beklemez.

kalbim çok güzel lan. keşke bu kadar güzel olmasaydı.
kaderimi sikim.

https://www.youtube.com/watch?v=VwrQNiCtbVc
görsel
sadri baba.
görsel
(bkz: recep tayyip erdoğan)
(bkz: Prof Jeniffer Doudna)
(bkz: celal şengör)
Nikola Tesla. Adam dünyadaki toplam her buluşun yarısını kendi bulmuş. Daha ne.
Pablo escobar.
ismail alpen.

Üstad..
görsel
görsel
Jack lupino.