bugün

entry'ler (119)

instagram

üç yıldır kullanmadığım sosyal medya.

kullanan insanlarla aramda fazlasıyla iq farkı olduğu gerçeğini her tanıştığım insanın bana insta postları göstermesiyle farkediyorum. bunlara gülen aynaya bakıp kendi kendine kahkaha atar. yazık.

rakı bitince yapılması gerekenler

şişesini dik hale getirip,tam dübüre denk gelece...

uyunur efendim.

türkiye de yaşamak

hans ve john'ların sizi kıskanmasını sağlayan gerçekliktir.

bakire olmadığı halde namaz kılan kız

yarın bacınız, kızınız ya da ananız olabilir. ek bu entry peçeteden kendi çabasıyla bir organizmaya bürünen hüviyetler çıkartılarak yazılmıştır.

telegram kullanan erkeğin namusu

gayet aklı başında ve titiz bir çalışma yürüten erkektir.

toplumun ahlak seviyelerinin ayaklar altına alındığı wp gruplarındansa telegram'ın gizli sohbeti daha yol alıcı. ss alma, sonradan karşına çıkma gibi olaylar yok. miss.

el ele tutuşup cennet denilen diyara uçmak

kavurmayı fazla kaçırdığınıza delalet eder. kapıyı rus basmadı netice olarak. yavaş yiyin efendiler.

bikinili poz vermek için zayıflayan kadın

kız düşürmek için spor salonuna giden abaza kemal'den farksızdır.

intizar

galiba biseksüel.

dekolte giyip eliyle kapatan kadın

dişleri sarı olup gülmekten çekinmeyen bireyler olduktan sonra pek dert edilip üzerinde fikirler çatıştırılacak bir konu değildir.

30 yaşında devam sütü içmek

(bkz: uludağ sözlük yazarları)

uludağ sözlük

bitmiş sitedir.

çoluk çocuğun mastürbasyon ataklarından kurtulup yeni yeni ter bezlerinin işlevlerini öğrenirken entry girdiği yer olmuştur. kısacası çöp olmuştur.

akpli tayfanın hak hukuk ve adalet alerjisi

ne anlatıyorsun birader?
torpil için parti kapılarında yatan bir millet olduktan sonra ha ak parti olmuş, ha mert parti olmuş ne farkeder?
senin toplumun yozlaşmış. insanlar insanlığını unutup en zengin ben olmalıyım her şeyin en iyisi benim olmalı hüviyetine bürünmüş. mevzu sistem ya da sistemin getirdiklerinde değil. bizzat bu toplumun yeşerttiği insancıklarda.
adalet herkes için lazım. bugün o apoletleri sökerim öhehehehe diyen adamı da gördük. siyaset böyle değil. bu değil.
yazık şu ülkeye.

sürekli hmm diyen kız

klasik türk kezbanıdır.
üzerine okunmuş su dökülüp, cebine konulacak bir muskayla doğru yolu bulup sizi terkedecektir.

ahmet kaya şarkılarında geçen en acımasız sözler

bayılıyorsunuz saçma sapan vatan ha*nlerini meşhur etmeye.

adamlar bir de kafa filan buluyor bu şarkılarla. vallahi bu nesile üzülsem mi üzülmesem mi bilemiyorum.

necip fazıl kısakürek

toy hali için: (bkz: ismet özel).

üstteki nickin cağrıstırdıkları

hapsolmuş biri.

psikiyatrist vs psikolog

biri ilaç yazar diğeri ilaç yazmaz.
vs alır.

mağdur fenerbahçe

görsel
tiner sıçmığına verilmiş cevaplardan birisi.

19 nisan 2018 beşiktaş ın sergilediği tiyatro

bugün tinerci eksilemekten narin parmaklarım yoruldu.
bırakın bunlara laf anlatmayı. iqları belirli bir seviyenin üstünde olsaydı, beştaş'ı tutmazlardı gerçi hoş dün başka şeyleride tuttular. ahaha.
kudurun.

şenol güneş e verilmesi gereken ceza

futboldan men verilip, insanları tahrik ve galeyena getirmekten yargılanıp; imralı'ya konulmalı.