bugün

şu an 25 yaşındayım, 30 yaşıma kadar yapacağım yatırımlarla aylık 4-5 bin liralık sabit gelir oluşturup, dünya turu atmak..
oh miss..
bir de yapacağım yatırımı bilsem, on numera olacak ama, bulucam az kaldı..
Şu üniversiteyi 4 senede bitirip bitirdiğim an direk askerliği aradan çıkarıp işime odaklanmak. Daha sonradan 2 sene birikimle iyi bir eş bulmaktır.
çamaşırları makinadan çıkartmak.
Hedefim yok anacım. Olunca yok ediyorlar. Bakalım yok etcek bişi bulabilecek misiniz artık.
Ulan sayın süleyman demirel cumhurbaşkanı olmadan önce çobanlık yapmıştı. Feyz alın şu adamdan. Kader ka-der. Meydana gelen olaylar önemli, nasıl bi çevrede olduğun önemli, sırf çalışarak olmuyo bu işler.
Hedef sizsiniz yani. Siz olaylara gitmezsiniz olaylar sizi bulur.
Dünyanın en güzel kitabını yazmak. Çünkü bunu kimse yapamadı. O yüzden kitap yazmalıyım.
Abd vatandaşı olmak.
öğretmen olmak.

ingiltere veya amerika ya yerleşmek.
Yiyecek-içecek müdürü olmak.
ben bordo bereli olmak istiyorum sözlük fakat 42 aylık bu zorlu özellikle fiziksel ve psikolojik baskının bol olduğu bu süreç için korkuyorum yani ancak çok cesaretli olan ve dayanıklı olanlar bordo bereli oluyor. benim bu testlerde baskıya dayanamayarak intihar eden bir arkadaşım vardı sözlük..
ingilizce klinik psikoloji yüksek lisans.
(bkz: 7 mayıs ales).
hep mutlu olmak.
görsel
ilk hedefim okulu bitirmek sonrasında adam akıllı bir iş sahibi olmak.
Mutlu olmak. Kisa ve net. Maddi ve manevi huzur ve mutluluk istiyorum ilerdeki ailemle.
Sel yayınlarında editör meditör bir şeyler olmak istiyorum. Çıkan kitabın ikinci sayfasında bir yerde adım yazmalı.
reddetmek.
birilerinin hedefinde olmak.
Sevdiğim kız ile birlikte yalnızlığa karışmak. ikimizden başkasısızlık...
kendime yetebilçeğim bir hayat sürmek.
düzensizlik düzenim hedefsizlik hedefim
kararsızlık kararım.
hiç bir insan hedeflerine amacına ulaşınca mutlu olmuyor belki geçici bir süre

en iyisi peşinde koşmak ama hiç ulaşamamak.
hiç bir gerçek hayali kadar güzel değil.
Futbolcu olmak.
Yakin zamanda vizeden nce konulari halledip son hafta para bayacagim ekstra notlara vakit ayirmak . Zamani genisletirsek su hayatta bosluk birakmadan ( ki keske yasaklayali cok olmadi) kasmadan insanligimi kimsenin yukune oratak olmadan kendi omuzlarimla yasamak inandiklarim icin fedekarligi kabullenerek yasamak e bide yasarsam 5 yili deviricegim su fakulteyi diplomalik olarak birakmadan katlandigim su dil mevzusuna degecek olcude aktif olarak yasamak .
Üşenmesem çok şey yapcamda insanlarla uğraşmak zor. Şimdilik yaza doğru bir motor alacam yazın sonunda ege turu.
Bu yazarın hedefi yok.
markete diye çıkıp sana gelesim var.
güncel Önemli Başlıklar