bugün

kale arkası.

Düzeltme: başlık bana kalmış yine...
duvar kenarı.

çocukken duvar pası gerçek bir duvarla yapılırdı. top çok sıkışıyordu ama olsun.
biraz koca götlü olmamdan dolayı allah ını seven defansa gelsin mevkisinde oynuyorum.
yazarların zorla oynatıldığı mevkidir. forvet olmama rağmen sol açıkta oynatılıyorum.
(bkz: kaleci)
her daim orta sahanın solu * ile zaman zaman forvetin çiftlendiği mevkidir. beni uzun süredir çağırmıyorlar. sanırım bir şeyler anlatmaya çalışıyorlar.
(bkz: yedek kulubesi)
orta sahanın ortası. kayıp yıllarım olmasa selçuk inan dan daha iyi olurdum.

(bkz: şaka la şaka)
Forvet.

lakabım Tsubasa. bazı arkadaşlar da torres der.
beleşci santrafor.
bana top taşımıyorlar halbuki jardel gibi usta ayaklara sahibim.
forvet hariç her yerde oynarım arkadaş. orta sahada iyiyimdir. burada iyi oynadıktan sonra sen forvete geç diyenlerden göt alıp gidiyorum ama nafile. çalım, pas tamam ama gol vuruşu sıfır. bir maçta on gol olup bir gol atmış, beş asist yapmışsan senin gibi forvetin amk demezler ama ben beni forvete alanın aklına sokayım diyorum. bu arada başlık oynadığıydı değil mi? ben oynayamadığı gibi yazdım da.
sağ iç yan bağ.

Elele tutuşup oynardık biz. Forvetle defans arasını ben bağlıyordum.
defansif orta saha. yaya toure tarzı uzun bacaklar var gerisi yok.
hakemdim. yıllarca adalet dağıttım amk. bak efkarlandım yine. kazmaydım ulen ben. *
(bkz: kaleci)
(bkz: sol bek)
genellikle (bkz: kaleci) *. arada bir de forvette çok koşturup şişenlerle kısa süreli yer değiştirme durumları da vakidir tabii ki. *
çok kral stoperdim, öyle böyle değil hemde.
(bkz: top toplayıcı)
kale, defans, sağ bek ve kaleye geçince defansa geçtiğimden daha fazla gol yediğimiz de doğrudur.