bugün

entry'ler (37)

yazarların futbolda oynadığı mevkiler

(bkz: sol bek)

duymak için can atılan cümleler

tüm fatura ve kredi kartlarınızı ismini vermek istemeyen biri ödedi beyefendi, iyi günler dileriz.

21 aralık 2012 13 11

maya tutmadı ne yazık ki.

21 aralık 2012 13 11

son 5 dakika.

sözlük yazarlarının telefonuna gelen son sms

"kanka ben dış ticaret finaline çalışmadım dünyanın sonu geliyor bana dedin diye, ama bi bok olmadı bana önemli yerleri söylesene? :( "

21 aralık 2012 çanakkale de duyulan ilginç ses

an itibari ile duyulan enteresan seslerdir, mayalar geliyor hanım mayalar.

sözlük yazarlarının yeniyıl kutlaması planları

21 aralik entrylerinden sonra dusunmeyi kestigim plandir.

ölmeden önce söylenen son sözler

Behlul kacar.

yazarların en özel eşyası

Benim esyalarimin cok degersiz oldugunu anlamami saglayan nacizane baslik.

vizeler

büyüdüm büyüdüm vizeyle büyüdüm ben, hemen atlasın şu hafta dediğim günler geldi çattı yine.

aniden gelişen saç dökülmesi durumu

sinirseldir efenim, bu dönemde biraz beyninizi boş bırakmalı ve düşüncelerinizi rahatlatmalısınız.

başkasının yerleştirdiği bayanla aşk yaşamak

bu düşünce ile gidilirse gelecek yıllarda herkesin bekar kalacağı mantığını çıkardığım başlıktır. ne yazık ki günümüzde üniversite çağına gelmiş temiz kız bulmak çok ama çok zor ve buda gösteriyor önümüzün evliliklerinin hepsi bu şekilde olacak. Zor, ama alışması gereken duygu sanırım. aşk denilen olguyu bacak aralarında değil kalpte aramak lazım, orada tutku ile istemek lazım. Çünkü bu denli düşünürsek, hayatın çok garip bir yer olacağı kanaatindeyim.

the walking dead

Gözleirmi doldurdu bu bölüm resmen. rick yürek dağladı, gözlerimi yaşarttı, oyunculuğun doruklarına ulaştı.

--spoiler--
bok vardı da çocuğu dünyaya getirdiniz dedirten bölüm oldu resmen, o çöplüğün içinde kendileri zor yaşarken bir bebek eksikti. T-Dog adam gibi adam, net. üzdü beni bu bölüm, bu sefer germek yerine üzdü.
--spoiler--

evim sensin

fragmanı ile a moment to remember'in görseli tam olarak gözümün önünde canlandıran filmdir. a moment to remember'ı izlediğimden dolayı filmi izleme isteğim adeta kaçtı.

bir kitabın 20 lira olması

insanları korsan kitaba yönlendiren en büyük etkendir. özellikle hızlı kitap bitirme özelliğine sahip insanlar için büyük dert.

18lik başbakan adayının seçim vaadleri

- geçme notu tüm üniversitelerde 20 olacak.
- vize - final kalkıp, tüm senenin sonunda tek bir sınav konulacak,
- benzin 2.28'e düşecek,
ve en büyük kozum;
- sigaraya yapılan tüm zamlar geri alınacak, en pahalı sigara 3 TL olacak.

bu kozlar ile giriş yaparsam ben gündeme, arabacı gençler, üniversiteli tayfa ve tiryaki insanların %90 oyunu toplarım.

hayatın anlamı

hayatın hiç bir zaman tam bir anlamı çıkmamaktadır. Çünkü her şey birbirine bağlıdır, para-mutluluk, mutluluk- insanlar, çok insan - az para, az para - az insan - sağlık - mutluluk vb. bir çok birbiri ile bağlantılı olan bu hayatta tek bir anlam çıkarabilmek imkansızdır.

sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

daha yavaş.

kol gibi sınavlar olmasına rağmen çalışası olmamak

çok değil yaklaşık 1 hafta sonra başlayacak olan vizelerim olmasına rağmen totomu gere gere oturmayı beceren beni tanımlayan başlık. biri beni dürtsün.

the walking dead

2. sezonun o iğrenç tadını unutturup atan bir 3. sezon ile bomba gibi devam eden dizidir. yalnız kafamda halen 3x1'de ki Rick'in bücürük oğlunun metrelerce uzaktan eli bile titremeden zombi öldürme sahneleri geliyor ve kendimce gülüyorum.